تبلیغات

با 27 سال سن باید بروم از پدرم پول بگیرم/ به من هم باید اندازه عابدینی پاداش بدهند

وزنه‌بردار المپیکی دسته 105 کیلوگرم کشورمان گفت: برخورد سلیقه‌ای وزارتخانه با ورزشکاران، ما را بی‌انگیزه می‌کند.

درباره پاداشی که وزارت ورزش و جوانان برای مدال‌آوران المپیک 2016 در نظر گرفته، اظهار داشت: برای مجتبی عابدینی 120 سکه بهار آزادی و 50 میلیون تومان پول در نظر گرفتند و استخدامش کردند. این بی‌قانونی است و عدالت نیست. من هم تا مرز کسب مدال برنز رفتم ولی نتوانستم در نهایت مدال بگیرم.


وی ادامه داد: وزارت ورزش سلیقه‌ای عمل می‌کند. من همه زندگی‌ام را گذاشتم. تنها درآمدم از ورزش بود. من هم ششم شدم. برخورد سلیقه‌ای وزارتخانه با ورزشکاران، ما را بی‌انگیزه می‌کند. وزیر ورزش دوشغله بودن مدیران را بی‌قانونی می‌داند و به سازمان بازرسی کل کشور می‌سپارد. پس ما هم حق‌مان را از ارگان‌های بالاتر از وزارت ورزش می‌خواهیم که پیگیر باشند.

وزنه‌بردار المپیکی دسته 105 کیلوگرم کشورمان تصریح کرد: با یک جلسه، یک نفر چند صد میلیون تومان پول می‌گیرد اما من تا حالا حتی یک ریال هم نگرفتم. با 27 سال سن باید بروم از پدرم پول بگیرم. نه کمیته ملی المپیک و نه وزارت ورزش حتی یک «خسته نباشید» هم به من نگفتند.

براری در پایان گفت: قرار بود وزارت ورزش ماهی 3 میلیون تومان به من حقوق بدهد اما از 7 ماه قبل از شروع مسابقات المپیک 2016 ریو، این اتفاق رخ نداده است. من کم‌کاری نکردم. همه تلاشم را انجام دادم. اگر من هم وزنه آخرم را می‌زدم مدال برنز را می‌گرفتم.

میزان

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار