تبلیغات

تصاویری از کنسرت گروه «مهروزان» با حضور سه بازیگر زن

تصاویری از کنسرت گروه «مهروزان» با حضور سه بازیگر زن

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، کنسرت گروه موسیقی «مهرورزان» به سرپرستی، آهنگسازی و خوانندگی جواد عزیزی و خوانندگی علی اتابکی و همخوانی میترا استاد، با مجری‌گری پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون برگزار شد.

این کنسرت با حضور تعدادی از هنرمندان، ورزشکاران و شخصیت‌های فرهنگی از جمله؛ مریم امیرجلالی، حدیث فولادوند، الهام جعفرنژاد، مسعود حجی‌زواره تکواندوکار قهرمان جهان، جهانبخش شکری ریاست جهان فولاد غرب، حمید وجدان‌پاک نوازنده نی، شیرین شیرزاد ی و ... در ساعت 9 جمعه شب، 13 شهریور ماه در دو بخش موسیقی مقامی تنبور و سنتی در تالار اندیشه حوزه هنری در تهران برگزار شد.

در بخش اول این کنسرت که به موسیقی مقامی تنبور اختصاص داشت و خوانندگی آن را جواد عزیزی از اعضای کانون نوازندگان موسیقی سنتی برعهده داشت، قطعات همنوایی «مهر»، تصنیف «حیلت رها کن»، تصنیف «گرجان عاشق»، آواز کُردی، تصنیف «دلبر»، دونوازی دف و تنبک، آواز  «عاشق، تصنیف «در میخانه» و تصنیف «باغ دل» اجرا شد.

در بخش دیگری از این کنسرت، ماهور محبوب هنرمند خردسال به تکنوازی تنبک پرداخت و در ادامه به همراه سیامک صادقی با ساز تار، دونوازی زیبایی را اجرا کردند.

در بخش دوم این کنسرت نیز که به موسیقی محلی و سنتی اختصاص داشت و بر اساس ملودی‌های کُردی تنظیم شده بود، جواد عزیزی و علی اتابکی به خوانندگی پرداختند. همنوازی «مهرورزان»، تصنیف «ئه‌وشه‌و»، تصنیف «دنیاداران»، تصنیف «قسم»، آواز کردی، تصنیف «شرشرواران» و تصنیف «چوپی» در این بخش اجرا شد.

عکس‌ها: منصور جهانی

5757

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار