تبلیغات

معرفی نامزدهای هشتمین جشن فیلم مستند و هفتمین جشن فیلم کوتاه

معرفی نامزدهای هشتمین جشن فیلم مستند و هفتمین جشن فیلم کوتاه

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، هشتمین جشن فیلم مستند و هفتمین جشن فیلم کوتاه هجدهمین جشن سینمای ایران به ترتیب دوشنبه 15 شهریورماه و سه‌شنبه 16 شهریورماه برگزار می شوند.

نامزدهای جشن فیلم مستند در سه بخش مستند کوتاه، مستند نیمه بلند و مستند بلند به شرح ذیل می باشد.

  مستند کوتاه

بهترین  کارگردانی: «اوسیا» علیرضا دهقان ، «برد» حمید جعفری ، «قارلی داملار/ بام‌های برفی» هایده مرادی

بهترین تهیه کنندگی: «اوسیا» علیرضا دهقان ، «برد» حمید جعفری و فاطمه فروزان اعلاء، «قارلی داملار/ بام‌های برفی» انجمن سینمای جوانان ایران

  مستند نیمه‌بلند

بهترین کارگردانی: «آن دو» ماجد نیسی ، «تنهاوش» فتح الله امیری، «زندگی در خورموسی» حجت طاهری، «مانکن‌های قلعه حسن خان» سام کلانتری، «محاکمه» احسان عمادی

بهترین تهیه کنندگی: «بی شناسنامه‌ها» فرهاد ورهرام ، «تنهاوش » فتح الله امیری، «زندگی در خورموسی» عبدالخالق طاهری ، «مانکن‌های قلعه حسن خان» سام کلانتری، «محاکمه» حسام اسلامی

مستند بلند

بهترین کارگردانی: «آهستگی» یاسر خیر، «بزم رزم» سید وحید حسینی ، «خوان بی خان» هادی معصوم دوست ، «فصل هرس» لقمان خالدی ، «صحنه‌هایی از یک طلاق» شیرین برق نورد و محمدرضا جهان پناه

بهترین تهیه کنندگی: «آهستگی» یاسر خیر، «بزم رزم» مهدی همایون فر، «خوان بی خان» محسن استاد علی و نسرین عبدی، «فصل هرس» مهدی شاه محمدی، «صحنه هایی از یک طلاق» شیرین برق نورد و محمدرضا جهان پناه

بهترین پژوهش فیلم مستند: «اوسیا» علیرضا دهقان، «بزم رزم» سید وحید حسینی ، «بی شناسنامه ها» فرهاد ورهرام ، «تنهاوش» محمد صادق فرهادی‌نیا ، «زندگی در خورموسی» حجت طاهری ، «محاکمه» حسام اسلامی و احسان عمادی

بهترین فیلمبرداری: «اوسیا» بهروز بادروج، «برد» ارسطو مداحی گیوی ، «زندگی در خور موسی» عبد الخالق طاهری و حجت طاهری، «قارلی داملار» عبداله شکری، «مانکن های قلعه حسن‌خان» رضا تیموری، «ویلکیج» عبداله شکری

بهترین تدوین: «برد» اسماعیل منصف ، «بزم رزم» محدثه گلچین عارفی ، «خوان بی خوان» هادی معصوم دوست ،«مانکن‌های قلعه حسن‌خان» روزبه فرازمند ، «محاکمه»رضا سورانی

بهترین موسیقی: «بازگرد » امیر بکان ، «بی شناسنامه ها» محمدرضا علیقلی، «تنهاوش» بابک میرزاخانی ، «زنی که نام ندارد» مهرداد نصرتی ، «مجتبی» کیوان کیارس

بهترین صدابرداری: «آهستگی» حسن شبانکاره ، «زندگی در خور موسی» آرش عسکری و حجت طاهری، «خوان بی خوان» شهاب حمیدی، «ویلکیج» امین صبور، «اوسیا» محمد صالحی

بهترین صداگذاری: «مانکنهای قلعه حسن‌خان» انسیه ملکی، «زنی که نام ندارد» آرش اسحاقی، «خوان بی‌خان» مهرشاد ملکوتی ، «آهستگی» حسن شبانکاره، «زندگی در خور موسی» حجت طاهری

نامزدهای جشن فیلم کوتاه به شرح ذیل می باشد:

بهترین فیلم کوتاه به مفهوم مطلق

«حفره» مشترک به کارگردانی و تهیه‌کنندگی اسما ابراهیم‌زادگان، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

«دیدن» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی سهیل امیرشریفی، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

«روتوش» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی کاوه مظاهری، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

«سبز کله غازی» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی آرمان خوانساریان

«سکوت» به کارگردانی فرنوش صمدی  و علی عسگری و به تهیه‌کنندگی جیووانی پومپیلی

«سه سال و سه ماه و دو روز» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی داود رحمانی و سعید ولی زاده

 «عوارض خروج» به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محمد نجاریان داریان، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

«گورمردها» به کارگردانی علی مردمی و به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

«وال‌ها» به کارگردانی بهنام عابدی و به تهیه‌کنندگی مجید برزگر، محصول انجمن سینمای جوانان ایران

«هستی» به کارگردانی کمال پرناک و به تهیه‌کنندگی انجمن سینمای جوانان ایران

بهترین کارگردانی فیلم کوتاه داستانی :

«حفره» مشترک به کارگردانی اسما ابراهیم زادگان

«دیدن» به کارگردانی سهیل امیرشریفی

«روتوش» به کارگردانی کاوه مظاهری

«سکوت» به کارگردانی فرنوش صمدی - علی عسگری

«سه سال و دو ماه دو روز» به کارگردانی داود رحمانی و سعید ولی زاده

«وال‌ها» به کارگردانی بهنام عابدی

«هستی» به کارگردانی کمال پرناک

بهترین کارگردانی فیلم کوتاه تجربی

«999999999» به کارگردانی کریم عظیمی

«تنازع» به کارگردانی مسعود حاتمی

«خودم را می‌کشم و تو مقصری» به کارگردانی علی اکبر محمد خانی

«قرمز» به کارگردانی حامد صیامی

بهترین فیلم‌نامه اقتباسی:

«اکسیدان» نوشته بیتا شباهنگ و عباس نظام

«چند متر بالاتر» نوشته محمد منعم

«حفره مشترک» نوشته اسماء ابراهیم زادگان

بهترین فیلمنامه غیراقتباسی

«دیدن» نوشته سهیل امیر شریفی

«روتوش» نوشته کاوه مظاهری

«سبز کله‌غازی» نوشته آرمان خوانساریان

«سکوت» نوشته فرنوش صمدی و علی عسگری

«گورمردها» نوشته علی مردمی

بهترین فیلمبرداری فیلم کوتاه

«999999999» با فیلمبرداری فرشید علیزاده

«اکسیدان» مسعود امینی تیرانی

«حفره مشترک» سینا کرمانی زاده

«سه سال و سه ماه و دو روز» داود رحمانی

«وال‌ها» حامد حسینی سنگری

بهترین تدوین فیلم کوتاه

«تنازع» حمید نجفی‌راد

«روتوش» پویان شعله ور

«سگ جون» امیر ادیب پرور

«سه سال و سه ماه و دور روز» محمد قندی و داود رحمانی

«کچ» حمید نجفی راد

بهترین مهندسی صدا (صدابرداری و صداگذاری) فیلم کوتاه

«تنازع» صدابردار و صداگذار آرش انتظامی  و حمید نجفی راد

«حفره مشترک» صدابردار و صداگذار  امیر عاشق و  پرویز آبنار

«سه سال و سه ماه و دو روز» صدابردار و صداگذار مرتضی محمدی- سلمان ابوذر

«عوارض خروج» صدابردار و صداگذار رشید دانشمند و امیرحسین قاسمی

«وال‌ها» صدابردار و صداگذار محمود کاشانی و  جواد غلامرضایی

هشتمین جشن فیلم مستند هجدهمین جشن سینمای ایران روز دوشنبه 15 شهریور ساعت 20:00 با اجرای سونیا پوریامین در کاخ نیاوران وهفتمین جشن فیلم کوتاه هجدهمین جشن سینمای ایران روز سه شنبه 16 شهریور ساعت 20:00 در ایوان شمس برگزار می‌شود.

57241

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار