تبلیغات

کارکنان بانک چند درصد سود تسهیلات می دهند؟

در حالی اخیرا معاون نظارت بانک مرکزی اعلام کرد که براساس دستورالعمل جدید بانک مرکزی بانک‌ها به هیچ عنوان حق پرداخت تسهیلات به کارکنان خود را از محل منابع قرض‌الحسنه ندارند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : در حالی اخیرا معاون نظارت بانک مرکزی اعلام کرد که براساس دستورالعمل جدید بانک مرکزی بانک‌ها به هیچ عنوان حق پرداخت تسهیلات به کارکنان خود را از محل منابع قرض‌الحسنه ندارند که مدیرعامل بانک مسکن نیز امروز اعلام کرد که از حدود یک ماه قبل به منظور بازنگری در کلیه تسهیلات پرداختی به کارکنان با همکاری که بین وزارت اقتصاد، بانک مرکزی و سازمان برنامه و بودجه در قالب کارگروه ساماندهی پرداخت تسهیلات انجام شده است نرخ سود تسهیلات پرداختی به کارکنان به رقم مشترک ۱۰ درصد تغییر کرد.

بنابر توضیحات بت شکن در نتیجه این تصمیم‌گیری در مدت اخیر وقفه‌ای در پرداخت تسهیلات به کارکنان ایجاد شده تا این‌که بتوان با هماهنگی‌هایی که در تنظیم دستورالعمل در شورای هماهنگی بانک‌ها انجام می‌شود مقررات جدید را مجددا و به زودی ابلاغ کرد که از این پس تسهیلاتی که به کارکنان پرداخت می‌شود در تمامی موارد تا ۱۰ درصد و از منابع داخلی خود بانک‌ها خواهد بود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار