تبلیغات

"نه" به ترامپ با یک نمایش موز&#

گروهی در آمریکا در حال تهیه نمایش موزیکالی هستند که سیاست‌های دونالد ترامپ را به سخره می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان؛ "کودن" نام نمایش موزیکالی است که گروهی از بازیگران در آمریکا مشغول تهیه مقدمات آن هستند تا با آن بر ضد سیاست‌های دونالد ترامپ، نامزد جمهوری‌خواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا فعالیت کنند. این نماش در واقع نمونه کوچکی از نمایش "دیکتاتور بزرگ" است که چارلی چاپلین در سال 1940 در آن به ایفای نقش پرداخت و سیاست‌های هیتلر را به سخره گرفت.

موسیقی و نمایشنامه این طرح رایگان تهیه می‌شود و گروه‌های دانشجویی و بازیگران تئاتر در اجرای آن سهیم هستند. هدف اجراکنندگان این نمایش این است که در طول اجرا، مخاطبان را با سیاست‌های خشن و تبعیض‌آمیز این نامزد جمهوری‌خواه آشنا و آنها را تشویق کنند تا به ترامپ رأی ندهند.

مایکل مور، مستندساز معروف آمریکایی که یکی از نویسندگان این نمایشنامه است در فیس‌بوک خود مطلبی را در این باره منتشر کرد و نوشت "در تصویری که این نامزد جمهوری‌خواه از آمریکا ارائه می‌کند، مسلمانان و شهروندان آمریکای لاتین هیچ جایی ندارند به همین دلیل ما باید حرفمان را با هنر بزنیم و با صدای بلند به او بگوییم "نه" و نمایش "کودن" دقیقا همین کار را می‌کند".


انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار