تبلیغات

توطئه‌ای که نیروی قدس سپاه خنثی کرد

سردار یدالله جوانی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه  با اشاره به فضاسازی های "جو وتل" فرمانده ستاد مرکزی نیروهای آمریکایی در خصوص نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها طی سالیان گذشته با شکستهای راهبردی فراوانی در منطقه روبرو شدند اظهار کرد: آمریکایی ها در عراق، سوریه، سرزمین های اشغالی و همچنین در تحولات شبه جزیره به دنبال استیلا بر منطقه بودند و اکنون که به هدفشان نرسیده اند، احساس خسارت های بزرگی می کنند.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها متوجه شده اند که الهام بخشی جمهوری اسلامی و بحث بیداری اسلامی، سهم بزرگی در شکست های پیاپی آنها در منطقه دارد تصریح کرد: آمریکایی ها در جمع بندی خود به این نکته رسیده اند که سیاست های منطقه ای جمهوری اسلامی ایران، عامل شکست سیاست های آنها در منطقه شده است؛ آنها بر همین مبنا در سال های گذشته مدام بحث ایران هراسی را دامن زده و ما را به حمایت از تروریسم و مداخله در امور منطقه متهم می کردند.

سردار جوانی با بیان اینکه در صحنه هایی که جمهوری اسلامی در کنار ملتهای مظلوم منطقه قرار دارد، این نیروی قدس سپاه است که نقش اصلی را ایفا می کند خاطرنشان کرد: حضور مستشاری و میدانی سپاه پاسداران در کنار دولت، ملت و ارتش عراق، توانست توطئه تکفیری ها را با شکست مواجه کند؛ در سوریه نیز این سپاه پاسداران و نیروی قدس بود که با یک حضور پررنگ مستشاری در کنار ملت، دولت، ارتش و نیروهای مردمی سوریه توانست آن توطئه بزرگ علیه ملت سوریه را با شکست مواجه کند.

وی ادامه داد: بر همین اساس آمریکایی ها روی سپاه و مخصوصا نیروی قدس متمرکز شده اند تا بتوانند با تبلیغات خود به نوعی نیروی قدس را عامل تنش در منطقه معرفی کنند درحالیکه آمریکایی ها خودشان عامل اصلی تنش و بحران زدایی در منطقه هستند.

معاون سیاسی سابق سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان با بیان اینکه طرح اینگونه مباحث از سوی آمریکایی ها عادی و هدفمند است گفت: هدف اصلی آنها از ایجاد این مباحث، محدودسازی جمهوری اسلامی و مخصوصا سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است که قطعا موفق نخواهند شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار