تبلیغات

جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی؛ ۲۸ شهریور

کد خبر: ۳۸۱۱۸۲

۱۰  بازدید

دهمین جشن بزرگ انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران ساعت ۱۷ یکشنبه ۲۸ شهریور ماه در مرکز آفرینش‎های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران برگزار می شود.

خبرگزاری ایرنا: دهمین جشن بزرگ انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران ساعت ۱۷ یکشنبه ۲۸ شهریور ماه در مرکز آفرینش‎های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ایران برگزار می شود.

این جشن قرار بود، روز سه شنبه نهم شهریور ماه برگزار شود، اما به علت درگذشت داود رشیدی و همزمانی این مراسم با مراسم یادبود وی، انجمن منتقدان به پاس احترام به بزرگ هنرمند عرصه تئاتر، سینما و تلویزیون، تاریخ جشن را تغییر داد. در دهمین جشن انجمن منتقدان و نویسندگان سینمایی ایران تندیس بهترین های جشنواره فیلم فجر که توسط آکادمی منتقدان و نویسندگان سینمایی انتخاب شده اند، اهدا خواهد شد.

همچنین بهترین‎های جشنواره مستند «سینماحقیقت» و بهترین فیلم‎های کوتاه نیز معرفی می‎شوند. در این جشن جوایز بهترین های چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی هم اهدا شده و سه چهره منتقد و سینماگر مورد تجلیل قرار می‎گیرند.

جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی، ۲۸ شهریور

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار