تبلیغات

تذکر آیت‌ الله مهدوی‌ کنی به احمدی‌ نژاد

کد خبر: ۳۸۱۰۱۸

۱۰  بازدید

غلامرضا مصباحی‌مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز می‌گوید بعد از صحبت‌های احمدی‌نژاد علیه ناطق نوری در مناظره‌های انتخابات 88، آیت‌الله مهدوی‌کنی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و حضوری و خصوصی به احمدی‌نژاد اعتراض کرد، اما این موضوع رسانه‌ای نشد.

پایگاه خبری انتخاب: غلامرضا مصباحی‌مقدم، سخنگوی جامعه روحانیت مبارز می‌گوید بعد از صحبت‌های احمدی‌نژاد علیه ناطق نوری در مناظره‌های انتخابات 88، آیت‌الله مهدوی‌کنی نسبت به این موضوع واکنش نشان داد و حضوری و خصوصی به احمدی‌نژاد اعتراض کرد، اما این موضوع رسانه‌ای نشد.

پیغام احمدی‌نژاد به اصولگرایان قابل بررسی نیست

همچنین حسن غفوری‌فرد ازچهره‌‌های اصولگرا در گفت‌وگو با انتخاب درباره برخی اخبار مبنی بر پیغام احمدی‌نژاد به اصولگرایان برای حمایت از او تا دقیقه 90 انتخابات گفت: پیغامی که ایشان گذاشتند و در فضای مجازی پخش شده، قابل بررسی نیست.

 اگر ایشان نامه هم بنویسند، ما در فضای مجازی جواب نمی‌دهیم. او بابیان اینکه لیست 30 نفره‌ای را برای انتخابات ریاست جمهوری تهیه کرده‌اند، گفت: روحانی، جلیلی و احمدی‌نژاد در لیست هستند ولی ما در حال حاضر تمرکز خود را روی انتخابات سال آینده شورای شهر گذاشتیم. تا انتخابات فرصت زیادی داریم و می‌توانیم با فراغ بال بیشتر فکر کنیم و تصمیم بگیریم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار