تبلیغات

خواب آلودگی پیکان را به زیر تریلی برد

کد خبر: ۳۸۰۹۸۵

۱۴۳  بازدید

خبرآنلاین: رئیس پلیس راه همدان گفت: راننده یک دستگاه پیکان سواری با دو سرنشین و به علت خواب آلودگی به زیر تریلی رفت که در این حادثه، راننده در دم جان باخت و دو سرنشین آن به شدت مجروح شدند.

سرهنگ رضا عزیزی، فرمانده پلیس راه استان طی گفتگویی با اعلام مطلب فوق افزود: بر اثر بروز 10 سانحه رانندگی در 24 ساعت گذشته در جاده های برون شهری همدان 2 نفر کشته و 13 نفر مجروح شدند، که بی توجهی به جلو با 66 درصد بیشترین علت بروز سواتح جرحی و فوتی در 24 ساعت گذشته را به خود اختصاص داده است.

وی خاطرنشان کرد: راننده یک دستگاه سواری پیکان به علت بی توجهی به جلو ناشی از خستگی و خواب آلودگی با یک دستگاه تریلی در حال تردد در جاده همدان - سنندج برخورد کرد، که بر اثر بروز این سانحه راننده وسیله نقلیه فوت کرده و 2 نفر از سرنشینان نیز مجروح و به مرکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه استان همدان یادآور شد: همچنین بی توجهی راننده یک وسیله نقلیه به جلو در جاده فامنین - سه راهی ساوه موجب واژگونی خودروی 405 در نزدیکی روستای نگار خاتون و مرگ راننده شد.

سرهنگ عزیزی افزود: علاوه بر این سوانح رانندگی ، هشت سانحه منجر به جرح نیز در جاده های برون شهری این استان رخ داده که موجب مجروح شدن 11 نفر شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار