تبلیغات

این کارگر ساختمانی به اندازه یک ستاره‌ المپیک مشهور است+تصاویر

یک کارگر ساختمانی با انجام حرکات آکروباتیک در مکان‌های مرگبار توانسته مانند ستاره‌های المپیک برای خودش شهرت به دست بیاورد.

به گزارش خبرنگار باشگاه شبانه باشگاه خبرنگاران جوان، یک کارگر ساختمانی چینی با ویدیوهایی که از خودش در اینترنت به اشتراک گذاشته است توانسته است مانند یک ستاره المپیکی برای خودش شهرت به دست بیاورد. کارگر ساختمانی که برای ستاره المپیک سدن خجالتی بود +تصاویر کارگر ساختمانی که برای ستاره المپیک سدن خجالتی بود +تصاویر کارگر ساختمانی که برای ستاره المپیک سدن خجالتی بود +تصاویر

این مرد که با نام ژیائو وی مشهور است ویدیوهایی در اینترنت به اشتراک گذاشته است که او را در حال انجام دادن حرکات آکروباتیک در محل کار خودش نشان می دهد.

کارگر ساختمانی که برای ستاره المپیک سدن خجالتی بود +تصاویر کارگر ساختمانی که برای ستاره المپیک سدن خجالتی بود +تصاویر کارگر ساختمانی که برای ستاره المپیک سدن خجالتی بود +تصاویر

گفتنی است، ویدیوهایی که این کارگر در صفحه شخصی شبکه اجتماعی خودش به اشتراک گذاشته است تا به حال هزاران بار دیده و دوباره به اشتراک گذاشته شده اند.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار