تبلیغات

دوترته: برای دیدار با بان کی مون وقت ندارم

کد خبر: ۳۸۰۹۵۱

۲۳۰  بازدید

آن گونه که سازمان ملل و دولت فیلیپین اعلام کرده‌اند، رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین پیشنهاد دیدار با دبیر کل سازمان ملل را رد کرده است.

خبرگزاری ایسنا: آن گونه که سازمان ملل و دولت فیلیپین اعلام کرده‌اند، رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین پیشنهاد دیدار با دبیر کل سازمان ملل را رد کرده است.

به گزارش پایگاه العهد، رودریگو دوترته، رئیس جمهور فیلیپین ماه میلادی گذشته تهدید کرده بود که کشورش را از سازمان ملل خارج می‌کند. این تهدید پس از انتقادهای سازمان ملل از وی به دلیل کمپین و کشتاری که علیه فروشندگان و قاچاقچیان موادمخدر راه انداخته، صورت گرفت.

بان کی مون، دبیر کل سازمان ملل خواهان دیدار با رئیس جمهور فیلیپین در لائوس که میزبان اجلاس سران اتحادیه آ.سه.آن در هفته آتی است، شده اما دفتر دوترته اعلام کرده که دستور کارهای وی اجازه چنین نشستی را نمی‌دهد.

استفان دوجاریک، سخنگوی بان کی مون نیز در این خصوص گفت: ما خواهان نشستی با حضور بان کی مون و دوترته شدیم اما نتوانستیم در مورد زمان آن توافق کنیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار