تبلیغات

اصلاح طلبان پاسخگوی حقوق نجومی باشند

کد خبر: ۳۸۰۹۲۰

۱۳۴  بازدید

خبرگزاری فارس: صادق پناهی‌نسب مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس در گفت‌وگویی گفت: فساد، فساد است هرنهاد، سازمان، گروه یا شخصیتی که انجام داده باشد باید بدون اغراض و نگاه سلیقه‌ای با آن برخورد کرد. ما برای مبارزه با فساد و اجرای عدالت و احقاق حقوق مردم با کسی عهد اخوت نبسته‌ایم و نخواهیم بست.

وی افزود: همانگونه که در مباحث فیش‌های حقوقی، فساد کرسنت و بابک زنجانی و قس علی الهذا معتقد به بررسی دقیق و برخوردهای جدی برای تحقق عدالت بودیم و هستیم در بحث شهرداری و مباحث واگذاری املاک نیز خواستار بررسی دقیق و موشکافانه از جانب سازمان بازرسی کشور و همچنین قوه قضاییه خواهیم بود.

پناهی‌نسب تاکید کرد: ولی آنچه جای بسی تاسف دارد این است که جریان اصلاح طلبی و برخی از رسانه‌های وابسته دولت بدون اثبات ادعای مطرح شده در موضوع واگذاری املاک شهرداری سعی در پررنگ کردن و به انحراف بردن جریان افکار عمومی از مباحث فیش‌های حقوقی و فسادهای دیگر دارند و و تلاش می‌کنند تا که از آب گل الود ماهی بگیرند.

این فعال دانشجویی ادامه داد: به اعتقاد ما تاریخ مصرف این سناریوها گذشته و تیم رسانه‌ای دولت و جریان اصلاحات به جای به جریان انداختن چنین سناریوهایی بهتر است در برابر فسادهایی همچون کرسنت و فیش‌های حقوقی نجومی موضع گیری صریح‌تری داشته باشند و راه خود را از این مفسدان و تشویش‌گران اذهان عمومی جدا کنند.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه تربیت مدرس اظهار داشت: به اعتقاد ما چنانچه شهرداری یا هر نهاد دیگری تخلفی انجام داده باشد باید با خاطیان آن برخورد شود و با هیچ مسئولی نه عهد اخوت بسته‌ایم و نه اینکه مفسد را ذخیره نظام و امانتدار انقلاب می‌دانیم بلکه براین باوریم که مسئول فاسد یک صفت بیشتر ندارد و آن مفسد است و لاغیر.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار