تبلیغات

دفاع «کوربین» از حضورش در تلویزیون ایران

ساعت 24- رهبر حزب کارگر انگلیس که به نظر می‌رسد بابت اظهاراتی که سال‌ها پیش بویژه علیه آمریکا در شبکه تلویزیونی «پرس‌تی‌وی» مطرح کرده به شدت تحت فشار است، از حضور خود در این شبکه تلویزیونی ایرانی دفاع کرد.

 «جرمی کوربین» رهبر حزب کارگر انگلیس در اظهاراتی از حضور خود مقابل تلویزیون ایران در سال‌های 2009 تا 2012 میلادی دفاع کرد.


بنا بر گزارش «تایمز اسرائیل»، اظهارات کوربین در این رابطه در شرایطی مطرح شده است که نتایج یک نظرسنجی جدید درباره وی نشان داده که اون همچنان در صدر گزینه‌ها برای رهبری حزب کارگر قرار دارد.

نتایج نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد «جرمی کوربین» رهبر کنونی حزب کارگر بریتانیا در رقابت با «اوون اسمیت» پیشتاز است و نتیجه قطعی انتخابات روز 24 سپتامبر مشخص می‌شود.

نظرسنجی دیگری که روز چهارشنبه توسط مرکز افکارسنجی «یوگاو» منتشر شد نشان داد که کوربین با اختصاص 62 درصد آراء به خود از رقبایش پیشی گرفته است.

کوربین در رابطه با حضورش در تلویزیون «پرس تی‌وی» که بابت مبالغی که دریافت کرده به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است، گفت:« من در دیگر برنامه‌های کشورهای دیگر نیز شرکت کرده‌ام و این حضور صرفا برای مطرح کردن برخی مسائل بویژه مسائل انسانی بوده است و این مسئله مختص ایران نیست. مبالغی نیز که بابت این گفت‌وگوها دریافت کرده‌ام همگی صرف مخارج حوزه انتخاباتی من شده است.»

بنا بر این گزارش، کوربین در سال 2012 میلادی در یکی از برنامه‌های پرس تی وی حاضر شده و از سیاست‌های آمریکا بویژه کشتن «اسامه بن‌لادن» به جای محاکمه او به شدت انتقاد کرده بود.

رهبر حزب کارگر انگلیس همچنین به خاطر اینکه گروه‌های حماس و حزب‌الله را «دوست» خوانده بود نیز به شدت مورد انتقاد گروه‌های مخالف خود در بریتانیا است.

فارس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار