تبلیغات

فصلنامه تخصصی جنگ تحمیلی منتشر می‌شود

سردار خضرایی، مدیر عامل باغ‌موزه دفاع مقدس با اشاره به نبود نشریه علمی تخصصی در حوزه دفاع‌مقدس گفت: انتشار فصلنامه تخصصی در این حوزه درصدد است تا ضمن احصاء علوم و معارف دفاع مقدس, این مفاهیم را به صورت علمی به نسل آینده منتقل کند.

دومین جلسه هیئت تحریریه فصلنامه تخصصی دفاع مقدس با حضور سردار سرلشکر دکتر سید رحیم صفوی مشاور و دستیار عالی فرمانده معظم کل قوا ، امیر سرتیپ داود آقا محمدی جانشین مرکز تحقیقات راهبردی ارتش، امیر سرتیپ فتح الله رشید زاده مشاور فرمانده ارتش، امیر سرتیپ دکتر ولی‌وند فرمانده دانشگاه فرماندهی و ستاد ارتش،سردار سرتیپ هادی مرادپیری و سردار سرتیپ حسنی عضو هیئت علمی دانشگاه جامع امام حسین و سردار خضرایی مشاور شهردار تهران و مدیر عامل باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت صبح امروز در باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد.

سردار جواد خضرایی در این جلسه با اشاره به نبود نشریه علمی تخصصی در حوزه  دفاع مقدس گفت: بعد از دوران دفاع مقدس همیشه جای یک نشریه علمی پژوهشی در حوزه دفاع مقدس احساس می شد و باغ موزه دفاع مقدس با توجه به پتانسیل بالای علوم و معارف دفاع مقدس با راه اندازی فصلنامه تخصصی در این حوزه در صدد است تا ضمن احصاء علوم و معارف دفاع مقدس و مقاومت این مفاهیم را به صورت علمی به نسل های آینده منتقل کند.

وی در ادامه با بیان اینکه حوزه دفاع مقدس یک موضوع میان رشته ای است, اظهار داشت: این فصلنامه تنها قصد تاریخ نگاری نداشته و قصد دارد جنبه های مختلف دفاع مقدس و مقاومت  را در تمامی رشته های بررسی کند که این مهم با تلاش و همکاری تمامی اساتید صاحب نظر در این موضوعات امکان پذیر است.

5757

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار