تبلیغات

خیابان ریزش کرد، پردیس سینمایی کورش تعطیل نشد/ «فروشنده» همچنان می‌‌فروشد

خیابان ریزش کرد، پردیس سینمایی کورش تعطیل نشد/ «فروشنده» همچنان می‌‌فروشد

فرهنگ > سینما - ایسنا نوشت: سیستم سرمایشی و تهویه هوای پردیس سینمایی کورش به دلیل آسیب ناشی از حفاری تونل ایستگاه مترو قطع شده، اما سینماهای این مجموعه همچنان دایر است.

مارال دوستی، مدیر  روابط عمومی پردیس سینمایی کورش با اعلام این خبر گفت: «تمام بلیت‌های رزرو شده برای روز پنجشبنه معتبر و سانس فیلم‌ها نیز دایر است. مخاطبانی که تمایل دارند از سیستم سرمایشی و تهویه استفاده کنند، می‌توانند با هماهنگی از طریق تلفن گویای سینما، بلیت روزدیگری را برای خود رزرو کنند.»

وی افزود: «سیستم سرمایشی و تهویه هوای پردیس کورش به دلیل آسیبی که به متروی محدوده این پردیس سینمایی وارد شده، قطع شده است. مجموعه کورش با در نظر گرفتن سلامت و امنیت مردم این سیستم‌ها را قطع کرده، اما مجموعه تخلیه نشده است. با این حال سینماهای پردیس همچنان دایر است و مخاطبان می‌توانند برای تماشای فیلم به این مجموعه مراجعه کنند.»

بنا به گزارش‌های قبلی، تمام بلیت‌های «فروشنده» تازه‌ترین فیلم اصغر فرهادی که از دیروز اکران خود را آغاز کرد، برای امروز و فردا (جمعه) در پردیس سینمایی کورش پیش فروش شده است.

5757

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار