تبلیغات

پروژه مشترک آن هاتاوی و وارنرها

کد خبر: ۳۸۰۲۶۰

۱۱۴  بازدید

آن هاتاوی بازیگر برنده اسکار در اقتباس سینمایی کتاب پرفروش نویسنده نیویورک تایمز با عنوان «به سرعت زندگی کن به گرمی بمیر» (Live Fast Die Hot) ایفای نقش می‌کند.

آی ‌سینما: آن هاتاوی بازیگر برنده اسکار در اقتباس سینمایی کتاب پرفروش نویسنده نیویورک تایمز با عنوان «به سرعت زندگی کن به گرمی بمیر» (Live Fast Die Hot) ایفای نقش می‌کند. هاتاوی علاوه‌بر بازیگری، تهیه‌کنندگی جدیدترین پروژه سینمایی استودیوی «برادران وارنر» را نیز بر عهده دارد. کتاب پرفروش جنی مالن مجموعه‌ای از مقالات هجوآمیز است که بر ماجراهای زندگی یک بازیگر زن متمرکز است.پروژه مشترک آن هاتاوی و وارنرها

به گزارش ددلاین، کتاب جدید مالن نویسنده معروف «نیویورک تایمز» بر شخصیتی هم‌نام خودش متمرکز است. حرفه مالن بازیگری است و از قضا شوهرش – جیسن بیگز – نیز بازیگر است. او با مشکلات مادر بودن دست به گریبان است و از سفرهایش به مراکش و پرو می‌گوید. گیل برمان و خود مالن به عنوان تهیه‌کننده اجرایی به روند تهیه و تولید این پروژه اقتباسی نظارت دارند.

هاتاوی بازیگر فیلم‌های «بینوایان» و «بین ستاره‌ای» به زودی در کمدی «Ocean’s Eight» تولید برادران وارنر در مقابل ستاره‌های سرشناسی همچون ساندرا بولاک، کیت بلانشت، ریحانا، هلنا بوهم کارتر و ... جلوی دوربین می‌رود. بازیگر 33 ساله امریکایی سال گذشته کمدی «انترن» را با بازی رابرت دنیرو بر پرده سینماها داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار