تبلیغات

شهرام حقیقت‌دوست: کلاس‌های سمندریان مسیر زندگی من را تغییر داد

شهرام حقیقت‌دوست: کلاس‌های سمندریان مسیر زندگی من را تغییر داد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حقیقت‌دوست که این روزها در جریان همکاری دوباره با حسین کیانی، سرگرم بازی در نمایش «همسایه آقا» است، پس از پایان اجرای نمایش در شب چهارشنبه دهم شهریور ماه گفت: «من در کلاس‌های حمید سمندریان حضور داشتم و امروز دوستی زحمت کشید پرونده آموزشی من در موسسه استاد را آورد که بسیار برایم ارزشمند است.»

بازیگر سریال «داستان یک شهر» ادامه داد: «حضور در کلاس‌های سمندریان مسیر زندگی من را تغییر داد. من عاشق بازیگری هستم و کار و زندگی من بازیگری است. ممنونم از تورج صمیمی‌پور که چراغ آموزشگاه استاد سمندریان را روشن نگاه داشته و حسین کیانی که از اساتید این آموزشگاه است.»

حقیقت‌دوست در ادامه به معرفی میهمانان حاضر در این اجرا پرداخت و از لیلا برخورداری و امیررضا کوهستانی نام برد.

در ادامه به مناسبت تولد رویا میرعلمی بازیگر نمایش و همسر حسین کیانی کارگردان «همسایه آقا»، پسر کوچک او با کیک تولد روی سن آمد و میرعلمی پس از تشویق حاضران و فوت کردن شمع تولد، از گروه نمایش و حاضران در سالن تشکر کرد.

«همسایه آقا» به کارگردانی کیانی و با بازی فریده سپاه منصور، علیرضا آرا، حبیب دهقان نسب، رویا میر علمی، شهرام حقیقت دوست، خاطره اسدی، امیررضا دلاوری و مهدی پاکدل تا 22 شهریورماه در سالن تئاتر باران روی صحنه خواهد رفت.  

58247

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار