تبلیغات

عمیقا تحت تأثیر حماسه «آن بیست و سه نفر» هستم

حامد حسین‌خانی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان:

حامد حسین‌خانی شاعر، با تمجید از «حماسه آن بیست و سه نفر»، از چگونگی ساخت نماهنگی مرتبط با این رویداد گفت.

حامد حسین‌خانی، شاعر شعر نماهنگ «بیست و سه مرد نبرد» در گفتگو با خبرنگار حوزه ادبیات گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ اظهار داشت: من عمیقا تحت تأثیر حماسه «آن بیست و سه نفر» هستم؛ نوجوانانی که اسیر رژیم بعث عراق بودند، اما این رژیم را اسیر همت و اعتقاد خود کردند.

وی درباره چگونگی ساخت این نماهنگ اظهار داشت: احمد یوسف‌زاده، نویسنده کتاب «آن بیست و سه نفر» تصمیم گرفت، بزرگداشتی را در شهر پاریز (محل زندگی یکی از آن بیست و سه نفر) برگزار کند. من هم که پیش از این، دو بار کتاب «آن بیست و سه نفر» را خوانده بودم با عماد توحیدی، آهنگساز صحبت کردم. قرار بر این شد که نماهنگ «بیست و سه مرد نبرد» را با همکاری علیرضا افتخاری، خواننده نام آشنای کشورمان تولید کنیم.

این شاعر گفت: خوشبختانه نماهنگ «بیست و سه مرد نبرد» تا به امروز با استقبال خوبی مواجه شده و بازخورد قابل توجهی در رسانه ملی و گروه های اجتماعی و مجازی داشته است.

وی در بخش دیگری از سخنانش در خصوص آنچه هم اکنون بر روی میز کارش قرار گرفته، اظهار داشت: در حوزه شعر کارهای تازه ای دارم که کم کم آنها را جمع آوری می‌کنم و شاید در سال1396یک مجموعه غزل را راهی بازار کتاب کنم.

یادآور می‌شود؛ حسین‌خانی تا به امروز مجموعه شعری با عنوان «واژه‌های وحشی» را در دسترس مخاطبانش قرار داده است. 

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار