تبلیغات

بازداشت منسوبان برخی افراد در صندوق ذخیره‌ فرهنگیان/سو استفاده مالی در ماشین‌سازی اراک و یک هلدینگ

بازداشت منسوبان برخی افراد در صندوق ذخیره‌ فرهنگیان/سو استفاده مالی در ماشین‌سازی اراک و یک هلدینگ

جامعه > آموزش - ایلنا نوشت: یک نماینده مجلس بازداشت تعدادی از منسوبان برخی افراد در شرکت‌های زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان را تایید کرد.

جبار کوچکی نژاد  از بازداشت تعدادی از منسوبان برخی افراد در صندوق ذخیره فرهنگیان خبر داد و اظهار داشت: اخیرا گزارشی به دست ما رسید که تعدادی از افراد در زیر مجموعه‌های صندوق ذخیره فرهنگیان بازداشت و با وثیقه آزاد شده‌اند.

وی افزود: از آغاز به کار مجلس دهم؛ گزارش‌هایی مبنی بر سوءاستفاده‌های مالی در شرکت ماشین‌سازی اراک، هلدینگ پتروشیمی، بانک سرمایه، شرکت خانه‌سازی معلم و ... که جزو شرکت‌های زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان است، به دست ما رسید. مسائل مالی در این شرکت‌ها بالغ بر 7 هزار میلیارد تومان گزارش شده است.

کوچکی‌نژاد اضافه کرد: در همین راستا از مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان دعوت کردیم تا در رابطه با بازداشت‌ها توضیح دهد، اما توضیح شفافی نداد و قرار شد؛ تحقیق و تفحص از این صندوق صورت بگیرد؛ اما آنها درخواست کردند، یک ماه فرصت داده شود.

4242

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار