تبلیغات

حادثه دلخراش جان باختن 3 عضو يک خانواده زير چرخ هاي کاميون

پليس راه استان با اشاره به برخورد يک دستگاه خودرو پرايد با يک دستگاه کاميون در کيلومتر 20جاده قديم"ساوه-سلفچگان"، گفت:بر اثر اين حادثه سه تن از سرنشينان پرايد در دم جام باختند.

حادثه دلخراش رانندگی

سرهنگ "اردشير جمشيدي راد" اظهار داشت: بامداد امروز در کيلومتر 20جاده قديم"ساوه-سلفچگان"يک دستگاه خودرو پرايد به علت تجاوز به چپ ناشي از سبقت غير مجاز با يک دستگاه کاميون بنز به شدت برخورد کرد.

به گفته رئيس پليس راه استان قم بر اثر اين حادثه دلخراش خودرو پرايد کاملاً به زير کاميون رفت و متاسفانه راننده و دو نفر سرنشين در دم فوت کردند.

سرهنگ جمشيد راد افزود: با يک دستگاه جرثقيل کاميون از روي پرايد بر داشته و متوفيان توسط عوامل امداد و نجات از صحنه حادثه خارج شدند.

وي در ادامه از رانندگان خواست با رعايت قوانين و مقررات رانندگي روزهاي خوشي را براي خود و خانواده رقم بزنند و با يک لحظه غفلت عمري پشيماني براي خانواده بجا نگذارند.

سرهنگ جمشيدي راد با اشاره به قرارداشتن در ماه پاياني تابستان ادامه داد: فصل تابستان اوج مسافرت ها است و بعضي رانندگان توجهي به قوانين و مقررات ندارند و با استفاده از سرعت و سبقت غيرمجاز  ‌تجاوز به چپ، مشکلاتي را براي خود و ديگران ايجاد مي کنند.

رئيس پليس راه استان در پايان به رانندگان وسائل نقليه توصيه کرد: به خاطر چند لحظه زودتر رسيدن، ‌زندگي خود و ديگران را دچار تباهي نکنند و با رعايت قوانين و مقررات از وقوع چنين حوادث تلخي جلوگيري کنند.

پایگاه خبری پلیس

اخبار مرتبط:

آخرین جزئیات از تصادف دلخراش اتوبوس در جاده چالوس / افزایش کشته ها به 15نفر + تصاویر

تصادف هولناک مزدا با یک خانواده مادرو فرزند دردم جان باختند

مرگ دردناک یک خانوداده 6 نفره در جاده شهرضا + تصاویر

حادثه رانندگی 6 عضو یک خانواده را کشت

مرگ 9 نفر در یک سانحه دلخراش رانندگی

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار