تبلیغات

آخرین خبر از پرداخت وام به بازنشستگان

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: در حال حاضر بازنشسته‌ای که در نوبت وام باشد نداریم و به تمام ثبت‌نام شدگان وام تعلق گرفته و حتی امکان پرداخت مجدد به بازنشستگان فراهم شده است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  عباس رشیدی در رابطه با اعطای وام به بازنشستگان گفت: از سال 93، مبلغ وامی که به بازنشستگان پرداخت می‌شد،‌بسیار کم بود و حدود 40 تا 50 هزار نفر را بیشتر نمی‌توانستیم کمک کنیم.

وی ادامه داد:‌اما با روی کار آمدن دولت جدید اعتبار 400 میلیارد تومانی برای این وام‌ها در نظر گرفته شد به طوریکه در سال 93، به 200 هزار نفر وام قرض‌الحسنه داده شد و سال گذشته 250 هزار نفر را پوشش دادیم.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری گفت: برای امسال نیز در حال رایزنی هستیم که وام‌های قرض‌الحسنه را بیشتر کنیم. سقف وام 2 میلیون تومان بود و باید ببینیم که در رایزنی‌های جدید چه میزان افزایش می‌یابد.

رشیدی گفت: در ارتباط با پرداخت وام‌های ضروری 2 میلیون تومان بود که سال قبل مشکلی در پرداخت آن به بازنشستگان وجود نداشت و در سنوات گذشته به کسانی که وام گرفته بودند نمی‌توانستیم مجدد وام بدهیم اما با اعتبار افزوده شده این امر شدنی شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر بازنشسته‌ای که در نوبت وام باشد نداریم و به تمام ثبت‌نام شدگان وام تعلق گرفته است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی صندوق بازنشستگی کشوری در مورد افزایش رقم جدید وام‌ها گفت:‌اعتبار سال گذشته 500 میلیارد تومان بوده است و تلاش شده برای امسال هم همین رقم باقی بماند بنابر این باید ببینیم منابع مالی تا چقدر به ما اجازه می‌دهند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار