تبلیغات

رعایت حق الناس موجب آرامش و نشاط در جامعه می‌شود

سید علی اسد در دیدار با اعضای دفتر حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس شهرستان اظهار داشت: حضور پر رنگ در جامعه، نقد سازنده و معرفی ارزش‌ها به نسل جوان سه مولفه ای که نخبگان و دلسوزان نظام باید به آن توجه کنند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از بابلسرفرماندار بابلسر با بیان اینکه همه باید به یاد داشته باشند که امنیت کشور به برکت خون شهدا است، گفت: حفظ آثار شهدا و ارزشهای دفاع مقدس یکی از مقدس ترین ارزشهاست که با حفظ کردن آن می توان پیوند میان جوانان را عمیق تر کرد.

اسد، انتقال تجارب و فرهنگ ناب انقلاب و شهدا را یکی از راه‌های موثر برای حفظ ارزشها برشمرد و خاطرنشان کرد: زکات تجربه و اندوخته‌های شما خدمتگزاران انقلاب، انتقال فرهنگ و تجربه به نسل‌های بعدی است.

وی با بیان اینکه کشورهایی که ادعای مسلمانی دارند متاسفانه تلاش دارند با افراطی‌گرایی چهره غیر واقعی اسلام را به دنیا نشان دهند، افزود: استعمارگران با برعکس جلوه دادن شریعت اسلام می‌خواهند با نام و به دست مسلمانان به اسلام ضربه بزنند.

اسد با اشاره به هجمه‌های فرهنگی و دسترسی به تکنولوژی روز و فضای مجازی و راهکارهای لازم برای کاهش آسیب‌ها و خطرات برای نسل جوان گفت: یکی از این راه‌ها بیان رشادت‌ها و رادمردی‌های شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار