تبلیغات

اظهارات متناقض مجری منحرف "&am

در سوابق وی اجرای برنامه‌های "من‌وتوپلاس" ، "جواب" ، "تیم 33" و تولید مستندهای 88 با همکاری مسیح علی‌نژاد، "خنیاگری در پستو" و گفتگو با بنی‌صدر به چشم می‌خورد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : چندی پیش "آرام بلندپز" مجری و تهیه کننده برنامه‌های مختلف تلویزیون "من‌وتو" در صفحه اینستاگرام خود رسما اعلام کرد که به کلوب همجنس‌بازان لندن ملحق شده است. آرام بلندپز مجری من و تو مجری منحرف: همجنس‌باز نیستم؛ گرایش دارم! +فیلم
پس از این اعتراف رسمی و رسانه‌‌ای شدن ماجرا، مخاطبان شبکه با هجمه شدید به صفحات مجازی وابسته به من‌وتو، خصوصا اینستاگرام خانم مجری، انزجار خود را به نمایش گذاشتند.

 در واکنش به این اعتراضات، آرام بلندپز ضمن انتشار ویدئویی در اینستاگرامش، مخاطبان معترض را "بیمار" قلمداد کرد!

وی با اشاره به اینکه ممکن است بازگو کردن "حقیقت" خانواده و دوستانش را ناراحت کند، گفت: «من همجنس‌باز نیستم؛ من همجنس‌گرا هستم؛ همجنس‌گرایی فحش نیست، مرض نیست...»[!]
 
گفتنی است در سوابق نامبرده اجرای برنامه‌های "من‌وتوپلاس" ، "جواب" ، "تیم 33" و تولید مستندهای 88 با همکاری مسیح علی‌نژاد، "خنیاگری در پستو" و گفتگو با بنی‌صدر به چشم می‌خورد. 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار