تبلیغات

جهانی، مدیر روابط عمومی بانک صادرات شد

در حکم آقای زراعتی مدیرعامل بانک صادرات به تعهد، تخصص و سوابق جهانی اشاره شده و از پشتکار و امانتداری وی در مسئولیت‌های قبلی یاد شده است.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :

مدیر روابط عمومی جدید بانک صادرات در کارنامه موفق خود، مدیریت روابط عمومی شرکت ملی نفتکش، مدیریت امور فرهنگی و روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، مدیریت روابط‌ عمومی بانک پارسیان، عضو هیات میره صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسیان و مدیریت روابط‌ عمومی و امور بین‌الملل صندوق اعتباری هنر را دارد و درس آموخته رشته علوم ارتباطات و روزنامه نگاری است.

وی از اعضای قدیمی انجمن روابط عمومی ایران است و علاوه بر ارائه مقالات و سخنرانی های متعدد پیرامون رشته روابط عمومی، مدرس و محقق این رشته نیز هست. جهانی در سوابق کاری خود ارتباط تنگاتنگ با رسانه‌ها را روش پایه‌ای کارش دانسته و تعامل دوجانبه حرفه‌ای و اخلاقی را از اصول مسلم فی‌مابین می‌داند.

پیش از وی آقای امیر صفری مسئولیت روابط عمومی بانک صادرات را بر عهده داشت که در مراسم تودیع و معارفه از ایشان قدردانی به عمل آمد.

امید می‌رود با این گزینش هوشمندانه بانک خوشنام صادرات، ضمن عمل به منویات مقام معظم رهبری، پیرامون تحقق اقتصاد مقاومتی و بهره‌گیری از تدابیر دولت تدبیر و امیدو همپنین با تکیه بر سابقه 64 ساله بانک صادرات که در شرایط سخت کنونی بالاترین کیفیت سرمایه در سیستم بانکی را دارد، بتواند با همدلی کارکنان خدوم خود در زمینه توسعه کشور، چشم‌انداز جدیدی را رقم بزند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار