تبلیغات

حضرتی: منافقان وحشی تر از داعش بودند

کد خبر: ۳۷۹۵۲۵

۲۰  بازدید

نماینده مردم تهران، ری، پردیس و اسلامشهر در مجلس گفت: گروه تروریستی منافقان جنایات به مراتب وحشی‌تر از گروه داعش در حق مردم مظلوم و بی‌گناه انجام می‌دادند.

خبرگزاری فارس: الیاس حضرتی در جلسه شورای اداری شهرستان ری اظهار داشت: شهیدان باهنر و رجایی به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند.

وی منافقان را وحشی‌ترین گروه تروریستی خواند و گفت: امروز جنایات گروه تروریستی داعش برای جهانیان نمایان شده است و همه مردم دنیا وحشی‌گری این گروه را مشاهده کرده‌اند و این در حالی است که گروه تروریستی منافقان جنایات به مراتب وحشی‌تر از گروه داعش در حق مردم مظلوم و بی‌گناه انجام می‌دادند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس، در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی افزود: اوج جنایت و پستی منافقان این است که افرادی بودند که از داخل با دشمنان ارتباط برقرار کرده و برای دشمنان جاسوسی کرده و مردم مظلوم کشور خودشان را به کشتن داده و بر آن‌ها ظلم و ستم روا کردند.

وی در ارتباط با شباهت‌های رژیم بعث با آل‌سعود گفت: امروز اقدامات آل‌سعود همان اقدامات صدام است؛ آل‌سعود همانند صدام که به دنبال یک بهانه برای تجاوز می‌گشت، به ‌دنبال بهانه برای تجاوز به کشورهای دیگر است.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار