تبلیغات

استیضاح «فانی» منتفی شد

کد خبر: ۳۷۹۴۵۵

۱۸۲  بازدید

خبرگزاری ایرنا: نماینده مردم سبزوار در مجلس شورای اسلامی گفت: استیضاح وزیر آموزش و پرورش منتفی و نمایندگان امضاهای خود را پس گرفته اند.

رمضانعلی سبحانی فر روز سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان داورزن افزود: استیضاح در آستانه بازگشایی مدارس آسیبهای جدی برای دانش آموزان و آموزش و پرورش به همراه دارد.

وی ادامه داد: استیضاح کنندگان به این نتیجه رسیدند که بسیاری از مشکلات موجود در حوزه آموزش و پرورش تنها در اختیار وزیر و وزارتخانه نیست.

این نماینده مجلس، وزیر را در شفاف سازی اقدامات مالی آموزش و پرورش موثر خواند و بیان کرد: یکی از دلایل استیضاح موضوع غیرشفاف بودن فعالیتهای مالی صندوق ذخیره فرهنگیان کشور بود.

وی ادامه داد: تحقیق، تفحص و پرسش درباره فعالیتهای این صندوق هنگامی موثر است که وزیر بر سمت خود باقی باشد.

سبحانی فر گفت: تعداد قابل توجهی از نمایندگان مجلس با توجه به عواقب آینده استیضاح، امضاهای خود را پس گرفتند لذا موضوع استیضاح علی اصغر فانی بطور کلی منتفی شد.

جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ۱۷ مرداد ماه طرح استیضاح علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش را برای طی مراحل قانونی و بررسی تقدیم هیات رئیسه مجلس کرده بودند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار