تبلیغات

مهدی چمران رييس شورای شهر تهران شد/ مرتضی طلایی به کرسی نایب رئیسی تکیه زد

لحظه به لحظه با انتخابات هیئت‌رئیسه چهارمین دوره شورای شهر تهران؛

مهدی چمران برای دور سوم با ١٦ رای به عنوان رييس شورای شهر تهران انتخاب شد.

در این جلسه انتخابات اعضای هیأت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران برای سال چهارم دوره چهارم (شامل انتخاب رئیس،‌ نایب رئیس، منشی و سخنگوی شورا) برگزار می‌شود.

* نمایندگان اصولگراها در انتخابات هیأت رئیسه شورای شهر چمران به عنوان رئیس، محسن پیرهادی و ابوالفضل قناعتی با عنوان منشی و رضا تقی‌پور به عنوان سخنگو و مرتضی طلایی نیز به عنوان نایب رئیس هستند.

* نمایندگان اصلاح‌طلب نیز احمد مسجدجامعی به عنوان رئیس، و احمد حکیمی‌پور به عنوان نایب رئیس، اسماعیل دوستی به عنوان سخنگو کاندید شده است. منشی‌ها نیز محسن سرخو و محمدمهدی تندگویان است.

*همچنین رحمت الله حافظی به عنوان نائب رئیس به صورت مستقل کاندید شده است.

*تعرفه ابي رنگ اين انتخاباب ساعت ٩:٣٦ ميان اعضا توزيع شد و كمتر از ٥ دقيقه ارا جمع اوري شد.

*حسين رضا زاده يك برگ تعرفه را به سروري نشان داد و بر جاي خود نشست. گويا او راي خود را به سروري اعلام كرد؛ هادي ساعي و ولي الله شجاع پوريان براي شمارش ارا كنار هيات رييسه رفتند.

*مهدی چمران براي دور سوم با ١٦ رای به عنوان رييس شورای شهر تهران انتخاب شد و احمد مسجد جامعی با ١٤ رای به ریاست کرسی بهشت نرسید.( مهدی چمران برای سومین سال متوالی است که ریاست شورای شهر تهران را برعهده می‌گیرد)

*ارای نايب رئيسی شورای شهر شمرده شد و از ميان کاندیدای(طلایی، حافظی و حکیمی پور) طلايي با ١٧ رای نايب رييس شد.( مرتضی طلایی برای چهارمین بار پیاپی بر کرسی نایب رئیسی شورای شهر تهران تکیه می‌زند).

*ارای منشي های اول و دوم نيز شمرده شد و مشخص شد كه از ميان پيرهادی، قناعتی، تندگويان و سرخو، «قناعتی و پيرهادی» با ١٧ منشی شدند.

*از ميان اسماعیل دوستی و رضا تقی پور نيز تقي پور با ١٦ رای سخنگو شد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار