تبلیغات

از زیر زمین تا عرشه ناو جنگی و سرانجام دست‌بند به‌دست مقابل دادسرا/ اوج و فرودهای تتلو/ عکس

از زیر زمین تا عرشه ناو جنگی و سرانجام دست‌بند به‌دست مقابل دادسرا/ اوج و فرودهای تتلو/ عکس

فرهنگ > موسیقی - امیرحسین مقصودلو، معروف به تتلو، از خوانندگان غیر مجاز رپ، اگرچه چند سالی می‌شود که خبر ساز است، اما انتشار عکسش مقابل دادسرا، امروز بار دیگر او را به چهره اصلی فضای مجازی تبدیل کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، این خواننده زیرزمینی، که سوم شهریور دستگیر شده بود، ظهر امروز به دادسرای فرهنگ و رسانه منتقل شد و در خیابان با هوادارانش عکسی بادگاری انداخت. مقصودلو، سال 92 نیز  در دادگاه انقلاب تهران حضور یافته بود.

تتلو از خوانندگان نسل اول موسیقی رپ در ایران است که خیلی زود توانست نامی برای خودش دست‌وپا کند. او در ابتدا با همراهی حسین تهی در قالب گروهی به نام «T&T» و در سبک ریتم اند بلوز «R&B»، فعالیت زیرزمینی خود را آغاز کرد و پس از چندی به تنهایی به فعالیت پرداخت.

تهی چندسال بعد از ایران رفت، ولی تتلو همچنان ماند و فعالیت‌های زیرزمینی خود را ادامه داد. او سال‌های ابتدایی آغاز به کارش، چندان پرحاشیه نبود، اما به‌محض همه‌گیری شبکه‌های اجتماعی، در فیسبوک و اینستاگرام فعالیتش را آغاز کرد. این خواننده پس از دستگیری و آزدی‌اش در پاییز 92، برای مدتی راهی متفاوت را پی گرفت و حتی توانست بر روی عرشه یک ناو جنگی ارتش، ویدئو کلیپی را ضبط کند. با این‌حال او موفق به دریافت مجوز رسمی فعالیت نشد و دو باره به حاشیه‌های جنجالی روی آورد تا همین چند روز پیش که دوباره دستگیر شد.

5757

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار