تبلیغات

توضیحات رامبد جوان درباره ماجرای کنایه زدن به مهران مدیری / عکس

توضیحات رامبد جوان درباره ماجرای کنایه زدن به مهران مدیری / عکس

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، مجری «خندوانه» در گفت‌وگو با کیمیا علیزاده که دوشنبه شب پخش شد، از او درباره ترک عادات بد پرسیده و اعلام کرده بود که خودش سیگار کشیدن را ترک کرده است.

این اظهارنظر رامبد جوان پس از سیگار کشیدن مهران مدیری در نشست خبری فیلم «ساعت پنج عصر»، سبب شد که بسیاری گفته‌های او را کنایه‌ای به کارگردان «شب‌های برره» معنی کنند. 

این موضوع سبب شد که مجری «خندوانه» توضیحاتی را در اینستاگرام خود ارائه کند. رامبد جوان نوشت: «عزيزان چندين وقته كه براتون چيزى ننوشتم.

١- خدايا ما رو غنى‌تر و عميق‌تر و مدبرتر كن. تعدادى از شما عزيزان دلتون جنگ مى خواد تماشا كنين. دلتون مى خواد آدماى محبوبتون مثل گلادياتورها بيفتن به جون هم و شما فرياد بزنين: آره بكشش!

بايد اين توضيح رو يه بار براى هميشه بدم كه من به اين دنيا نيومدم كه با چيزاى خوب بجنگم به دنيا نيومدم كه مهربونى و خنده رو خراب كنم.

يه دور من و عادل رو در برابر هم قرار دادن و اين رقابت شوخ طبعانه با حمايت‌هاى زشت داشت تبديل مى شد به يك جنگ. در صورتى كه من و عادل رفيقاى قديمى هستيم و هردومون از موفقيت هم لذت مى بريم.

حالا هم مهران عزيزم كه براى من و هممون بسيار محترم و عزيزه. اگر كمى گفتگوها و مصاحبه هاى من از ١٥ سال پيش تا الان بررسى كنين مى بينين كه هميشه ازش به عنوان «نابغه ى تلويزيون» ياد كردم.

ترك سيگارم برام خيلى مهمه و دلم مى خواست به همه اعلام كنم. اما تا ديروز هيچ چيز راجع به سيگار كشيدن مهران عزيزم نمى دونستم. بديهيه كه ساده لوحانه ترین فكر اينه كه من بخوام به كسى تيكه بندازم يا حسودى كنم. اونم به مهران عزيز دل هممون.

سعى نكنين آدمايى كه دارن براتون كارى مى كنن رو در برابر هم قرار بدين. بى نتيجه است.

 دوستتون دارم حتى اگه بعضى وقتها مثل بچه هاى دوساله فكر كنين.»

57241

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار