تبلیغات

آتش سوزی گسترده در فازهای 15 و 16 عسلویه + عکس

طی ساعات گذشته خبری مبنی بر آتش سوزی در فازهای 15 و 16 عسلویه داده شده است.

به گزارش خبرنگار گروه  اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،  آتش سوزی پساب صنعتی فازهای ١٥ و ١٦ پارس جنوبی  در ساعت ١٥ و ٤٠ دقیقه بعدازظهر سه شنبه (٩ شهریورماه) رخ داد. این حادثه آسیبی به تاسیسات پالایشی این فازها وارد نکرده و خطری پالایشگاه فازهای ١٥ و ١٦ پارس جنوبی را تهدید نمی کند. آتش سوزی گسترده در فازهای 15 و 16 عسلویه

گفتنی است واحدهای آتش نشانی و عملیاتی به محض وقوع حادثه آتش سوزی در محل حادثه حضور یافته و هم اکنون در حال کنترل و اطفای حریق هستند .در حال حاضر آتش تحت کنترل است و بزودی مهار می شود.

فروزش مدیر فازهای 15 و 16 پارس جنوبی در گفتگو باخبرنگار اقتصاد و انرژی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،در خصوص آتش سوزی در این واحد گفت: آتش سوزی در واحد پساب پالایشگاه ششم صورت گرفته و به تاسیسات صنعتی این دو فاز آسیبی وارد نکرده است.

وی تاکید کرد: روند عادی فعالیت در پالایشگاه یادشده در حال انجام است و تا کنون نیز به علت حریق پالایشگاه از مدار خارج نشده است.

فروزش افزود: دود زیاد ناشی از نایلون،روغن و فاضلاب های هیدروکربنی است اما حریق در حال کنترل نیروهای امدادی است.

وی یادآور شد: مدیریت این پالایشگاه تحویل داده شده و  در اختيار  شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی است. آتش سوزی گسترده در فازهای 15 و 16 عسلویه

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار