تبلیغات

برادرکٌشی در «سپیده» تهران

کد خبر: ۳۷۹۴۰۰

۷  بازدید

مرد میانسالی که صبح امروز برادرش را در خیابان سپیده پایتخت به قتل رسانده بود، ساعتی قبل توسط پلیس بازداشت شد.

خبرگزاری تسنیم: ساعت 9:30 امروز خبر قتل مرد میانسالی در خیابان سپیده جنوبی شهرک ولیعصر از سوی مأموران کلانتری 153 شهرک ولیعصربه بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

دقایقی بعد قاضی مرادی؛ بازپرس امورجنایی تهران، به همراه اکیپ تشخیص هویت در صحنه وقوع جرم حاضر شدند، مرد جوانی که شاهد صحنه قتل مرد پنجاه و دو ساله بود در اظهاراتش به بازپرس گفت: زمان وقوع قتل مرد جوانی با چاقو مقتول را از ناحیه گردن مورد هدف قرار داد و گریخت؛ تحقیقات تکمیلی نشان داد مقتول در حال رفتن به محل کارش بوده که توسط ضارب به قتل رسیده است.

پس از انتقال جسد مقتول به پزشکی قانونی و آغاز تحقیقات برای شناسایی و دستگیری ضارب، پس از بررسی دوربینهای مداربسته اطراف محل وقوع جرم مشخص شد برادر مقتول عامل وقوع این جنایت است.

با کشف این سرنخ، ساعتی قبل کارآگاهان با اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه مقتول و دستگیری وی در قیامدشت شدند، همچنین قاتل پس از دستگیری به قتل برادرش اعتراف کرد و به زودی برای ارائه توضیحات به دادسرای امور جنایی تهران منتقل خواهد شد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار