تبلیغات

بر برخورد با شایعه پراکنان علیه شهرداری

کد خبر: ۳۷۹۳۹۴

۳۰  بازدید

رئیس کمیسیون عمران مجلس ضمن تأکید بر برخورد با شایعه‌پراکنان بر علیه شهردار تهران گفت: شایعه‌پراکنی‌های این افراد نتوانست بر رأی اعضای شورای شهر تهران برای انتخاب رئیس و هیأت رئیسه این شورا تأثیر بگذارد.

خبرگزاری فارس: محمدرضا رضایی کوچی در گفت‌وگویی با اشاره به انتخابات رئیس و هیأت رئیسه شورای شهر تهران گفت: شایعه‌پراکنی‌های روزهای اخیر برخی از افراد و جریانات در مورد شهردار و اعضای شورای شهر تهران نتوانست بر رأی اعضای این شورا در انتخاب رئیس و هیأت رئیسه شورای شهر تأثیر بگذارد و آنها مستقلا گزینه‌های مورد نظر خود را انتخاب کردند.

وی با اشاره به شایعه‌پراکنی‌های صورت گرفته در روزهای اخیر بر علیه شهرداری تهران افزود: اینگونه شایعه‌پراکنی‌ها و تخریب‌ها ظلم به مردم است و خدمات رسانی به مردم را مختل می‌کند و بر روحیه مدیران تأثیر منفی می‌گذارد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس اظهار داشت: انتظار می‌رود تا نهادهای نظارتی به افرادی که شایعه‌پراکنان در این خصوص برخورد لازم را داشته باشند و با سالم‌سازی فضا از این طریق زمینه را برای خدمت بیشتر مدیران به مردم فراهم کنند.

رضایی در پایان خاطرنشان کرد: شهردار تهران مردم محترمی است و نباید شهردار و اعضای شورای شهر تهران را درگیر بازی‌های سیاسی کرد چرا که این اقدامات خدمت به مردم را دچار خدشه می‌کند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار