تبلیغات

بازدید اعضای هیات مدیره بانک از مدیریت شعب استان سمنان

محمدتقی صمدی و تیمور غفاری اعضای هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور بررسی و ارزیابی عملکرد شعب سمنان به این استان سفر کردند

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  در این سفر اعضای هیات مدیره علاوه بر بازدید از شعبه 17 شهریور و دوایر ستادی مدیریت شعب استان سمنان از شعب بانک در شهرستان های سمنان، دامغان و شاهرود بازدید نمودند.

در این بازدیدها صمدی استفاده بهینه از سرویس های بانکداری الکترونیکی را لازمه ارائه خدمات‌رسانی بهتر عنوان کرد و بیان داشت: استفاده از خدمات بانکداری نوین مانند اینترنت بانک، همراه بانک، تلفن بانک و پایانه های فروشگاهی، موجب تسهیل در دسترسی مشتریان به خدمات بانکی می شود.

عضو هیات مدیره افزود: با توجه به گسترش زمینه های بانکداری نوین، همکاران باید تلاش بیشتری برای بهرمندی مشتریان از بروزترین امکانات الکترونیکی و اینترنتی داشته باشند.

در ادامه غفاری ضمن تاکید بر رعایت ضوابط و مقررات کمیسیون معاملات اظهارداشت: کلیه فعالیت های معاملاتی بانک باید در چهارچوب قوانین و حدود اختیارات مدیریت های استان و با اخذ مجوزات و تاییدیه های لازم صورت پذیرد.

وی افزود: تسلط کلیه همکاران بر بخشنامه های اداری و اجرایی سبب می شود تا بانک در محیطی امن و با وسعت دید بیشتری در جهت تحقق اهداف در نظر گرفته شده گام بردارد.

گفتنی است، قربی رئیس اداره پشتیبانی بانک قرض الحسنه مهر ایران در این سفر حضور داشت.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار