تبلیغات

توقیف «آخرین بار ...» به دلیل عدم پرداخت دستمزد

کد خبر: ۳۷۹۱۴۹

۲۶۴  بازدید

وب‌سایت فیلم نت نیوز: بازیگر فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی» اعلام کرد که به دلیل عدم پرداخت دستمزد بازیگران و عوامل از سوی تهیه کننده، این فیلم توقیف شده است.توقیف فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی» به دلیل عدم پرداخت دستمزدها

ژاله صامتی بازیگر سینما که فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی» را در اکران دارد در گفتگو با ما در پاسخ به این سوال که شما اعتراضاتی را نسبت به عدم پرداخت دستمزدتان برای بازی در این فیلم داشتید و در نشست خبری جشنواره فجر سال 94 هم حضور پیدا نکردید آیا اختلافات مالی با تهیه کننده فیلم حل شده است یا نه؟ گفت: هنوز دستمزد من برای بازی در فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی» پرداخت نشده است و فکر می کنم پروانه نمایش به فیلم داده نشود به دلیل اینکه از تهیه کننده فیلم شکایت شده است و تنها من نیستم که دستمزدم پرداخت نشده بلکه افراد دیگری هستند که از این تهیه کننده طلب دارند.

وی افزود: حکم خانه سینما در این خصوص منتشر شده و تهیه کننده فیلم موظف بوده تا اسفند ماه سال 94 تصویه کند، اما این کار صورت نگرفته است و به همین دلیل برای اکران به مشکل بر می خورد.

بازیگر فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی» در پاسخ به این سوال که فیلم به خاطر عدم پرداخت دستمزد ها توقیف است؟ گفت: قطعا فیلم به همین خاطر توقیف شده است.

فیلم «آخرین بار کی سحر رو دیدی» به کارگردانی فرزاد موتمن سال گذشته در جشنواره فجر در حالی اکران شد و نشست خبری برایش برگزار شد که ژاله صامتی در اعتراض به عدم پرداخت دستمزدش از سوی تهیه کنندگان فیلم در مراسم فرش قرمز و نشست خبری فیلم حاضر نشد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار