تبلیغات

صدور حکم پرونده فرودگاه قشم به زودی

رئیس کل دادگستری هرمزگان در مورد آخرین وضعیت رسیدگی به پرونده زمین خواری در جزیره قشم گفت: با بررسی های انجام شده بخش هایی از زمین هایی که واگذارشده بود به هیچ وجه روند قانونی را طی نکرده اند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) :  حجت الاسلام والمسلمین اکبری در دومین جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در اراضی ملی و منابع طبیعی استان افزود: در رابطه به رسیدگی قاطع به این پرونده با توجه به تخلفات صورت گرفته بخش هایی از قرارداد ها و مجوزهای غیرقانونی لغوشد.
وی در مورد آخرین وضعیت پرونده فرودگاه قشم گفت: کیفرخواست صادرو پرونده به دادگاه رسیدگی کننده ارسال شده است و نسبت به قرار مقتضی اعتراض شد و با پذیرفته شدن اعتراض پرونده دوباره برای رسیدگی و کیفرخواست به دادگاه رفته است.

رئیس کل دادگستری هرمزگان از صدور حکم پرونده تخلف فروش فرودگاه قدیم قشم در آینده ای نزدیک خبرداد و افزود: سازمان بازرسی در زمینه پرونده تخلف در واگذاری مجتمع آلومنیوم المهدی هرمزگان نیز اهتمام ویژه دارد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار