تبلیغات

قاضی پور :شوخی کردم!

نادر قاضی‌پور در نشست علنی امروز (سه‌شنبه، 9 شهریورماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر آئین‌نامه‌ای به موضوع برخورد خود با یکی از خبرنگاران اشاره کرد و گفت: بنده به واسطه پیگیری‌های مستمر مسائل و مشکلات مردم بعد از کار روزانه و صحن علنی به دیدار مردمی در دفتر خودم راهی بودم که چند خبرنگار محترم در بین راه پرسش‌هایی مطرح کردند و من هم پاسخ آن‌ها را دادم.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اما یکی از خبرنگاران با سماجت سوال بدی را مطرح کرد که من سعی کردم با شوخی، عکس‌العمل نشان دهم تا با سرعت به ملاقات مردمی برسم که ناخوشایند بود و من مثل تراکتور از هرچه سر راهم بود، رد شدم.

وی یادآور شد: من همواره مشکلات اصحاب رسانه و خبرنگاران را مانند مسکن، وام و بیمه آن‌ها را پیگیری کرده و می‌کنم زیرا معتقد به گردش آزاد اطلاعات و تلاش خبرنگاران در این عرصه هستم و از دوستان مجلس که در این زمینه به من لطف کردند کمال تشکر را دارم.

مسعود پزشکیان نایب رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر گفت: اتفاقی که افتاد ناخوشایند نبود اما باید سعی شود هم شأن نماینده رعایت شود و هم حقوق خبرنگار.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار