تبلیغات

اعتراض به استناد مدراک جعلی در پرونده «مهدی هاشمی»

وکیل مدافع مهدی هاشمی گفت: در دادخواست اعاده دادرسی موکلم به دیوان عالی کشور به استناد دادگاه به مدارک جعلی اعتراض شده است.

اعتراض به استناد مدراک جعلی در پرونده «مهدی هاشمی»سید محمود علیزاده طباطبایی وکیل مدافع مهدی هاشمی در گفتگو با خبرنگار گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص ارسال دادخواست اعاده دادرسی موکلش به دیوان عالی کشور، اظهار داشت: مدت زمان زیادی از ارسال دادخواست اعاده دادرسی مهدی هاشمی به دیوان عالی کشور می گذرد و روز گذشته سخنگوی قوه قضائیه هم این موضوع را تاکید کردند.

وی افزود: در دادخواست اعاده دادرسی به دیوان عالی کشور هم دلایل جدید خود را برای پرونده و هم عدم توجه به دلایل و مستندات گذشته و تحریف یک سری مدارک پرونده و استناد به مدارک جعلی مطرح شده است.

وکیل مدافع مهدی هاشمی در خصوص شعبه رسیدگی کننده به دادخواست اعاده دادرسی موکلش در دیوان عالی کشور، گفت: رسیدگی به پرونده ها در دیوان عالی کشور حضوری نیست، به همین دلیل از شعبه رسیدگی کننده به پرونده اطلاع نداریم.

 علیزاده طباطبایی بیان داشت: ما لایحه دادخواست را به دیوان عالی کشور ارسال کردیم و امیدواریم لایحه ارسالی مطالعه شود، نتیجه هر چه باشد، برای ما تفاوتی ندارد.

انتهای پیام/

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار