تبلیغات

76 کیلوگرم کاهش وزن جوان 32 ساله

کد خبر: ۳۷۸۶۲۸

۴۲۰  بازدید

آقای وحید سپاهی، 32 ساله و ساکن استان خراسان رضوی، جدیدترین رکورددار سایت دکتر کرمانی است که موفق به 76 کیلوگرم کاهش وزن شده است. وی پرخوری بیش از حد و عدم تحرک کافی را عامل اصلی اضافه وزن خود می داند و می گوید: هرگز فکر نمی کردم بتوانم با استفاده از رژیم دکتر کرمانی، این مقدار کاهش وزن داشته باشم. در حال حاضر خوشحالم که سلامتی ام دیگر در خطر نیست و هرگز حاضر نیستم این احساس خوب را از دست بدهم.

انسان قادر است به هرچه می خواهد برسد! 
مصاحبه ما را با ایشان بخوانید:

نگاه های مردم و نداشتن اعتماد به نفس، تلخ ترین خاطره ها را برایم رقم زد باعث شد که به دنبال راهی برای کاهش وزن بیفتم.


قبل از آن، چندین بار تصمیم به رژیم گرفتن گرفته بودم و حتی از طریق سایت های مختلف، رژیم دریافت کردم ولی اینقدر سخت بود که چند روز بیشتر دوام نداشت. بالاخره از طریق یکی از آشنایان که خیلی از ایشان ممنونم، با سایت دکتر کرمانی آشنا شدم و با اراده ای قوی برنامه رژیم را شروع کردم.


از همان ابتدا شروع برنامه با کاهش وزن بسیار خوبی همراه بود. در عرض دو هفته حدودا 4 کیلو کاهش وزن داشتم که هیچ وقت فکرش را نمی کردم بتوانم این قدر وزن کم کنم. بعد از آن، انگیزه من برای ادامه دادن مسیر چند برابر شد و چون برنامه غذایی بسیار متنوعی داشتم، در طول رژیم اصلا به من سخت نگذشت و به هیچ وجه احساس گرسنگی نمی کردم.


تنوع غذایی بسیار زیاد از ویژگی های رژیم دکتر کرمانی است. من لیست استاندارد را انتخاب کردم چون تهیه آن ها برای خانواده آسان تر بود. در طول رژیم از هیچ نوع داروی لاغری استفاده نکردم.

متن کامل مصاحبه آقای وحید سپاهی را در لینک زیر ببینید:


برای دریافت رژیم غذایی اینترنتی و یا مشاوره رایگان، عدد 105 را به 30006026 ارسال کنید و یا با شماره زیر تماس بگیرید:

  سلامتی شما آرزوی قلبی ماست.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار