تبلیغات

دستگیری باند بین‌المللی قاچاق مواد‌مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان(عج)

سربازان گمنام امام زمان(عج) یک باند بین‌المللی قاچاق موادمخدر را در استان هرمزگان شناسایی کردند

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : رئیس مرکز مبارزه با موادمخدر وزارت اطلاعات در جمع خبرنگاران گفت: سربازان گمنام امام زمان(عج) با استعانت از درگاه خداوند متعال و عنایات خاصه حضرت ولیعصر(عج) و هوشیاری مردم شریف ایران توانستند یک باند بین‌المللی قاچاق موادمخدر را در استان هرمزگان شناسایی و 21 تن پیش‌ساز موادمخدر را کشف و ضبط نمایند.
این مقام امنیتی گفت: این مواد در تعداد زیادی بشکه‌های 220 لیتری حاوی اسید استیک انیدرید که به عنوان پیش‌ساز موادمخدر مورد استفاده قرار می‌گیرد به طرز ماهرانه‌ای در تعدادی کانتینر جاسازی شده بود و قاچاقچیان مواد مذکور را از کشورهای چین و تایوان تحت پوشش ابزار و ادوات دست دوم خودرو وارد نموده و قصد داشتند با تخلیه محتویات کانتینرها در کشور آن را به مقصد کشورهای افغانستان و پاکستان ترانزیت نمایند.
رئیس مرکز مبارزه با موادمخدر وزارت اطلاعات در ادامه بیان داشت: با این مقدار مواد پیش‌ساز می‌توان حدود هفت تن هروئین خالص تولید نمود.
وی در پایان ضمن قدردانی از همکاری خوب دستگاه قضایی و اداره‌کل بنادر و دریانوردی عنوان کرد: قاچاقچیان دستگیر شده به همراه پرونده مربوطه تحویل مرجع قضایی گردید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار