تبلیغات

مدال آور المپیک قصد بازگشت به کشور را ندارد؟

به گزارش افکارنیوز،

روز گذشته خبرهایی منتشر شد مبنی بر اینکه یکی از مدال‌آوران المپیکی کشورمان بعد از مسابقات المپیک 2016 ریو نمی‌خواهد به ایران برگردد و فراری شده است! این در شرایطی است که این مدال‌آور المپیکی با ضمانت‌های لازم از ایران خارج شده بود.

بعد از پیگیری‌های انجام شده و صحبت با برخی منابع مشخص شد این ورزشکار به دلیل عمل جراحی که در آلمان داشته فعلاً در این کشور به سر می‌برد.

در روزهای گذشته پدر این ورزشکار با مراجعه به مراجع قضایی اعلام کرد شاکی خصوصی او رضایت خود را از فرزندش اعلام کرده و مقرر شده بعد از دریافت مبلغی، رضایتش را مکتوب کند. در حالی که پدر قهرمان المپیکی عنوان کرده بود که با پرداخت پول به شاکی پرونده پسرش توانسته رضایت او را جلب کند اما اتفاق دیگری رخ داد.

شاکی پرونده قهرمانی المپیکی در گفت‌وگویی با رد این مسئله اظهار داشت: به هیچ عنوان رضایت نخواهم داد و پیگیر شکایتم خواهم بود و خواستار اشد مجازات متهم هستم. من نیاز مالی ندارم که با گرفتن پول رضایت بدهم و شکایتم را هم پس نمی‌گیرم. می‌خواهم احکامی که دستگاه محترم قضایی صادر کرده اجرا شود.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار