تبلیغات

حسگر حرکتی Hue برای خانه های هوشمند

کد خبر: ۳۷۸۷۳۷

۷۲  بازدید

وب سایت دیجیاتو - حمید مقدسی: لامپ های هوشمند تغییری دلچسب در نحوه روشنایی منازل ایجاد کرده اند، مثلاً می توانید هر زمان که نیاز دارید، بدون اینکه از جایتان تکان بخورید، از طریق تلفن همراهتان اقدام به روشن یا خاموش کردن آنها نمایید. به تازگی حسگرهای حرکتی جدیدی با نام Hue از سوی کمپانی فیلیپس معرفی شده که این کار را ساده تر از قبل انجام می دهد.

 حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد

«تاد مانگلد» رئیس بخش روشنایی کمپانی فیلیپس در این رابطه می گوید: «بعضی وقت ها واقعاً به این فناوری نیاز دارید»، مثلاً زمانی که با دست پر از خرید باز می گردید، یا کلید برق کمد یا قفسه در جای نامناسب و دور از دسترس قرار دارد. در این موقعیت، وجود سنسور حرکتی بسیار سودمند خواهد بود، و به محض احساس حضور شما لامپ را خود به خود روشن می سازد.

حسگر Hue با زاویه تشخیص 100 درجه (عمودی و افقی) و برد حدود 5 متر، به راحتی حضور افراد در محیط را تشخیص داده و سرعت عملکرد بسیار خوبی دارد.

گفتنی است کاربرد این ابزار فقط در لحظه وارد شدن با اطاق یا راهرو نیست، بلکه اگر شب از خواب بیدار شده و بخواهید به آشپزخانه بروید تا آب بنوشید، دیگر نیازی نیست با چشمانی خواب آلود به دنبال کلید برق بگردید، ضمن اینکه با تعریف حالت شبانه که نوری ضعیف تر را به همراه دارد، می توانید عملکرد این حسگر را به دلخواه تنظیم کنید.

همچنین با استفاده از اپلیکیشن مربوطه، می توانید محدودیت زمانی را برای اطاق ها یا قسمت های خاص خانه تعریف کنید، تا اگر طی مدت تعیین شده هیچگونه حرکتی در این محدوده شناسایی نشود، لامپ به طور خودکار خاموش گردد.

لازم به ذکر است فیلیپس اولین کمپانی نیست که حسگرهای حرکتی را درون لامپ هایش جای داده، اما با توجه به یکپارچگی این محصول با دیگر وسایل روشنایی شرکت فوق، استفاده از آنها در خانه های هوشمند ساده تر و کاربردی تر خواهد بود.

در ادامه تصاویر سنسور حرکتی Hue فیلیپس را مشاهده کنید:

 حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد   حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد  حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد
  حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد  حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد   حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد حسگر حرکتی Hue فیلیپس برای خانه های هوشمند معرفی شد 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار