تبلیغات

لحظه کتک کاری وحشیانه 2 دختر در خیابان+تصاویر

دختر نوجوان 15 ساله ای پس از تعطیلی مدرسه همکلاسی خود را به دلایل نامعلوم در کنار خیابان زیر مشت و لگد گرفت و وی را روانه بیمارستان کرد

کتک کاری 2 دختر

 فیلمی از درگیری دو دختر 15 ساله منتشر شده که یکی از آنها بر اثر ضربات وارده دچار آسیب مغزی شده است.

دختر نوجوان 15 ساله ای پس از تعطیلی مدرسه  همکلاسی خود را به دلایل نامعلوم در کنار خیابان زیر مشت و  لگد گرفت و وی را روانه بیمارستان کرد. در حالی که ده ها تن از دختران و پسران نظاره گر این درگیری بودند، اما آنها به جای مداخله در دعوا صحنه های این نبرد ناعادلانه را با گوشی تلفن همراه شان ثبت می کردند.

 در این درگیری وحشتناک دختر نوجوان که تی شرت راه راه بر تن دارد قربانی را با ضربات وحشیانه ای نقش زمین کرده است. طبق اظهارات شاهدان محلی این حادثه 23 آگوست در شهر کیروف، ئاقع در شمال غرب روسیه رخ داده است. دختر خشمگین در نهایت همکلاسی خود را بی جان روی زمین رها می کند. گفته شده شایعه سازی گروهی از دختران برای قربانی جرقه این دعوا را زده است.  طبق گزارش یکی از رسانه های محلی، قربانی با جراحات وارده شدید روانه بیمارستان شده که گفته شده وی دچار آسیب مغزی شده است. پلیس تحقیقات خود را پیرامون این درگیری آغاز کرده است.

رکنا

مطالب مرتبط:

ماجرای کتک کاری دو پزشک در وسط خیابان در تهران

کتک‌کاری 2 خواهر به خاطر طوطی پدر!

کتک کاری شدید زن و مرد جوان کرمانی در بزرگراه

کتک زدن زن جوان در وسط خیابان

اختلافات زن و شوهری، بگومگو تا کتک کاری

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار