تبلیغات

شرط سازمان لیگ برای برگزاری بازی پرسپولیس-تراکتور در ورزشگاه اختصاصی تراکتوری‌ها

شرط سازمان لیگ برای برگزاری بازی پرسپولیس-تراکتور در ورزشگاه اختصاصی تراکتوری‌ها

ورزش > لیگ برتر - سازمان لیگ به یک شرط با برگزاری مسابقه تراکتورسازی و پرسپولیس در ورزشگاه اختصاصی تراکتور موافقت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ هنوز ماجرای بازی رفت تیم های تراکتورسازی و پرسپولیس حل نشده است. تراکتورسازی پیشنهاد داده این مسابقه در ورزشگاه اختصاصی اش برگزار شود اما از طرفی بحث تامین امنیت در این ورزشگاه مطرح شده. حالا سازمان لیگ برای برگزاری این مسابقه در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی یک شرط گذاشته است.
غلامرضا بهروان رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ در این مورد گفت: خیلی وقت است که درگیر این موضوع هستیم. الان مسئولان محلی و آذربایجان شرقی عنوان کرده‌اند که این بازی در ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی برگزار شود. ما هیچ مشکلی از این بابت نداریم. این حق مردم تبریز است که بازی در تبریز برگزار شود. مشروط بر این که شورای محترم تامین استان تضمین‌های لازم را بدهد تا ما بتوانیم بازی را در آنجا برگزار کنیم. ورزشگاه اختصاصی تراکتورسازی فقط گنجایش پنج هزار نفر را دارد و باید در این زمینه هم بررسی‌های لازم صورت گیرد.
43 43

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار