تبلیغات

تاج: برای حل مشکل حق‌پخش به مجلس پیشنهاد دادیم

کد خبر: ۳۷۸۶۵۹

۸۷  بازدید

خبرگزاری تسنیم: مهدی تاج بعد از جلسه مسئولان امنیتی کنفدراسیون آسیا و یوفا در همایش امنیتی افسران امنیتی باشگاه‌ها در جمع خبرنگاران گفت: این جلسه برای آموزش افسران امنیتی باشگاه‌ها بود که در این خصوص از مسئولان امنیتی یوفا و AFC قول گرفته بودیم که این همایش با حضور مسئولان برگزار شد.

وی ادامه داد: در خصوص این همایش جلسات بسیار خوبی داشتیم و به هدف‌هایی که می‌خواستیم رسیدیم. امیدوارم از این برنامه‌ها در سال‌های آینده هم داشته باشیم تا بتوانیم مسائل امنیتی ورزشگاه‌ها را به حد استاندارد برسانیم.

رئیس فدراسیون فوتبال درباره اینکه قرار است اسحاق جهانگیری، معاون رئیس جمهور در تمرین تیم ملی حضور پیدا کند، گفت: مدت‌ها قبل این دعوت را صورت داده بودیم و قول‌هایی گرفته بودیم که با شروع مسابقات تیم ملی این کار صورت بگیرد. قرار است امروز معاون رئیس جمهور برای دیدار با بازیکنان و کادرفنی به تمرین برود تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات تیم ملی قرار بگیرد.

تاج راجع به حمایت‌های اصحاب رسانه و تشکیل کمپین‌های حمایتی اظهار داشت: خوشحالم که رسانه‌ها خیلی زود حمایت‌های خود را از تیم ملی آغاز کردند، چراکه تیم ملی یک بحث و نگاه ملی است. همچنین از مسئولان باشگاه‌هایی هم که به ما نامه زدند و خواستند به تیم ملی کمک کنند، تشکر می‌کنم. با حمایت‌های کسانی که به فوتبال عشق می‌ورزند می‌توانیم راه صعودمان را هموار کنیم.

وی در خصوص مشکلاتی که با برخی اسپانسرهای مخابراتی به وجود آمده، خاطرنشان کرد: طبیعی است که این پروژه‌ها طرح‌ها و بذرهایی نویی بوده و این مشکلات هم به وجود می‌آید. ما هم با جمع‌بندی‌هایی که انجام دادیم سعی کرده‌ایم مشکلات را حل کنیم تا تعامل خوبی بین مسئولان فدراسیون فوتبال و باشگاه‌ها در خصوص ساماندهی هواداران صورت بگیرد.

رئیس فدراسیون فوتبال در پایان به جلسات با مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز با مسئولان مجلس و کمیسیون‌های فرهنگی و کمیسیون‌های ذی‌ربط جلسات خوبی برگزار کردیم تا مشکل حق پخش تلویزیونی را که به وجود آمده بود حل کنیم، یک‌سری پیشنهادها دادیم و قرار است این پیشنهادها اگر مورد موافقت مجلس و صدا و سیما قرار بگیرد، بتوانیم فضا را برای هدف مشترک انجام دهیم.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار