تبلیغات

سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند

کد خبر: ۳۷۸۵۵۳

۵۰۹  بازدید

شما را «آگوستین بالبی» آشنا می کنیم، سرآشپز یک رستوران دریایی در توکیو که استاد تزئین غذاست.

برترین ها: شما را «آگوستین بالبی» آشنا می کنیم، سرآشپز یک رستوران دریایی در توکیو که استاد تزئین غذاست. نه تنها غذاهای آگوستین خوشمزه هستند بلکه او متخصص طراحی غذاهای تخیلی واصلی است. بعضی بشقاب های او به طرز باورنکردنی باشکوه هستند و گفتن اینکه از چه موادی تشکیل شده اند کار آسانی نیست. پیشنهاد می کنیم نگاهی به عکس های زیر بیندازید و سعی کنید تشخیص دهید از چه موادی درست شده اند. بگذارید یک راهنمایی کوچک کنیم، اگر غذاهای دریایی را دوست داشته باشید حتما عاشق غذاهای آگوستین می شوید.

سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند  سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند  سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند  سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند  سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند  سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند  سرآشپز خلاق غذاهای لوکس با مواد باوردنکردنی خلق می کند 

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار