تبلیغات

اقدام متفاوت مرضیه برومند

مرضیه برومند دبیر شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک با اختتامیه این جشنواره در پیامی از اهالی مطبوعات و رسانه ها قدردانی کرد.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : شب گذشته هفتم شهریور ماه شانزدهمین جشنواره بین‌المللی نمایش عروسکی تهران- مبارک به دبیری مرضیه برومند پایان یافت و البته برومند عهده دار دبیری این جشنواره در دور بعد نیز شد.
یک روز بعد از آیین اختتامیه این جشنواره برومند در پیامی از اهالی رسانه تشکر و قدردانی کرده است، کاری که معمولا یا اتفاق نمی افتد و یا اگر قرار باشد مدیران و مسئولان از اصحاب رسانه تشکر کنند آن را برای ابتدا و شروع به کار جشنواره ها می گذارند.
در متن پیام مرضیه برومند آمده است:
«بی‌تردید اگر کنارمان نبودید و اینگونه خالصانه و بی اندکی چشمداشت یاریمان نمی کردید جشنواره ما هرگز نمی‌توانست چنین بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌ها داشته باشد و این چنین انبوه مخاطب واقعی و مردمی را به خود جذب کند، از محبت و لطف تک تک شما به خودم و جشنواره عروسکی از ته دل سپاسگزارم و خلاقیت و تلاش چشمگیر شما را در تمام مراحل برگزاری این جشنواره ارج مینهم.»

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار