تبلیغات

بانک ملی از صادرات غیرنفتی حمایت می‎کند

معاون امور ارزی و بین‌الملل بانک ملی گفت: بانک ملی آمادگی دارد به منظور حمایت از صادرات، خدمات بانکی مورد نیاز صادرکنندگان را فراهم و اعتبار اسنادی دریافتی بابت صادرات کشور را تأمین مالی کند.

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : غلامرضا پناهی عضو هیأت مدیره و معاون امور ارزی و بین‌الملل بانک ملی ایران از اداره امور شعب استان‌ گیلان و شعب رشت و انزلی بازدید به عمل آورد.
پناهی ضمن نکوداشت هفته دولت، یاد و خاطر دو دولت مرد بزرگ انقلاب اسلامی، شهیدان محمدعلی رجایی و دکتر محمدجواد باهنر را به عنوان دو الگوی ناب دولتمردی در نظام اسلامی گرامی داشت.
 وی در ادامه بانک ملی ایران را به عنوان بانکی بی‌ادعا ولی پیشتاز در عرصه خدمتگذاری به بخش‌های مختلف اقتصادی کشور برشمرد و بر تخصیص منابع محدود بانک‌ها در بخش‌های پایدار و با توجیه و مزیت اقتصادی تأکید کرد و افزایش تولید و اشتغال را در سایه توجه ویژه به طرح های کوچک و متوسط و تکمیل پروژه‌های ناتمام محقق دانست .
پناهی در ادامه از مدیران استان خواست به منظور جلوگیری از اتلاف منابع کشور به صورت ویژه تکمیل طرح‌های نیمه تمام را پیگیری نمایند.
وی همچنین تأکیدکرد: منابع سرمایه‌گذاری محدود بوده و استفاده کنندگان از این منابع می بایست در برگشت بموقع این منابع به بانک عزم ملی و احساس مسئولیت در مقابل جامعه را در خود تقویت نمایند.
عضو هیأت مدیره افزود: یکی از مهمترین بخش های مورد توجه در اقتصاد مقاومتی تولید کالا و خدماتی است که قابلیت صادرات داشته باشند.
ایشان در پایان ضمن اشاره به حمایت کامل از صادرات غیر نفتی کشور به عنوان یکی از سیاست های اصلی بانک ملی ایران تأکید کرد بانک ملی آمادگی دارد به منظور حمایت از صادرات کشور با کمک واحدهای داخل و خارج از کشور خدمات بانکی مورد نیاز صادر کنندگان را فراهم سازد و همچنین اعتبار اسنادی دریافتی بابت صادرات کشور را تأمین مالی کند.
در این بازدید آزادی مدیر امور شعب منطقه یک کشور و امین زارع رئیس اداره کل خارجه نیز حضور داشتند.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار