تبلیغات

شمع های زیبای داخل شومینه ، یک ایده بسیار جالب برای نورپردازی فضای خانه +تصاویر

شمع هایی در داخل شومینه فضای دلنشینی را برای خانه شما به ارمغان می آورد.

شمع های داخل شومینه

شومینه با توجه به شرایط جوی که در کشور ما وجود دارد تقریبا تبدیل به یک عنصر تزیینی و فانتزی در معماری خانه ما ایرانی ها شده است. معمولا فضای داخلی شومینه یا با منقل های مخصوص شومینه پر می شود که چند سال یک بار روشن می شوند و یا مثل یک اتاق توخالی و پوچ می ماند. ولی باید توجه داشت که بهتر است از این فضای خالی به هر نحوی استفاده شود حالا چه تزیینی و چه کاربردی.

کسانی که همیشه به دنبال تغییر و تنوع هستند وقتی پای تزیین و دیزاین بخشی از خانه به میان می آید سعی می کنند خیلی هزینه کنند. چون با توجه به سیاستی که دارند تزیینات در منزل آنها خیلی دوام نمی آورد و هر چند وقت یک بار در حال تغییر است.

پرکردن فضای داخل شومینه با شمع

این شمع های زیبای داخل شومینه فضای خانه را شاعرانه می کنند

شمع یک منبع نور کاملا طبیعی است که در دوران قدیم بعنوان منبع نور و گرما از آن استفاده می شد ولی در حال حاضر فقط بعنوان یک وسیله تزیینی و ارزان قیمت از آن بهره برده میشود. یکی از ایده هایی که می تواند برای تزیین فضای داخل شومینه منزل مورد استفاده قرار گیرد استفاده از شمع ها است. برای این کار می توانید شمع ها را مستقیما روی سنگ های کف شومینه چیدمان کنید و یا با شمعدانی در شومینه قرار دهید و فضای داخل شومینه را به فضایی فانتزی و دیزاین شده تبدیل کنید.

فضای فانتزی داخل شومینه

این شمع های زیبای داخل شومینه فضای خانه را شاعرانه می کنند

در زمان های لازم می توانید شمع ها را روشن کنید و فضای خانه را حسابی رمانتیک و کلاسیک جلوه دهید. نورپردازی شمع ها در فضای شومینه زمانی زیباتر جلوه می کند که چراغ های دیگر بخش هایخانه خاموش باشد و وظیفه نورپردازی خانه به گردن شمع ها بیافتد. چون در این شرایط است که نور ساتع شده از فیتیله شمع ها قدرت عرض اندام و خودنمایی پیدا می کنند.

شمعها جلوه بسیار زیبایی به شومینه بخشیده اند

 این شمع های زیبای داخل شومینه فضای خانه را شاعرانه می کنند

البته حتما قبل از انجام هر کاری شومینه خانه را از نظر سیستم گاز رسانی و لوله کشی کاملا ایمن کنید و بعد به فکر تزیین آن بیافتید. خوبی شومینه این است که وقتی شمع ها روشن هستند گاز و دود تولید شده توسط آنها از دودکش شومینه خارج می شود ولی اگر به هر دلیلی بوی سوختن شمع ها آزاردهنده بود و در خانه پخش می شد می توانید از شمع های معطر استفاده کنید.

قراردادن آجربه عنوان جاشمعی ایده بسیار خوب و نابی است

این شمع های زیبای داخل شومینه فضای خانه را شاعرانه می کنند <p>

فضای رمانتیک خانه با شمعها

 این شمع های زیبای داخل شومینه فضای خانه را شاعرانه می کنند

شومینه ای که با شمعهای بسیار و یک جاشمعی زیبا تزئین شده است

این شمع های زیبای داخل شومینه فضای خانه را شاعرانه می کنند</p> <p>

نوبرانه

مطالب مرتبط :

درست‌کردن شمع‌های منحصر‌به‌فرد در خانه!+آموزش تصویری

روشی آسان برای ساخت شمع های قلبی زیبا و رمانتیک! +عکس

آموزش دکوپاژ و زیبا سازی شمع های ساده +تصاویر

این شمع های زیبا و رمانتیک با تخم مرغ! +آموزش تصویری

شمع های جالب و دیدنی برای تولد! +عکس

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار