تبلیغات

طرح های جذاب از گلدان های هوشمند برای زیبایی خانه شما +تصاویر

طرحهای متفاوت این گلدانهای فضای خاصی را به دکوراسیون خانه شما می دهند.

مدلهای متفاوت گلدان

طرح هایی که می بینید چیزی بیش از گلدان های معمولی است که در منزلتان می گذارید. آنها هوشمندانه، با اهداف چندگانه و واقعا غیرعادی هستند. این وسایل به منظور رشد گیاهان و حفاظت از آنها طراحی شده اند یا یک طرح غیر معمول و جذاب دارند که فورا توجه ما را به خود جلب می کند.

گلدان هوشمند ضدریزش

این گلدان هوشمند ضدریزش گلدان ویژه ای است که از گیاه بدون اینکه به آن بیش از اندازه آب بدهیم محافظت می کند. آب در کف گلدان جاری نمی شود، اما به گونه ای طراحی شده است که کف گلدان مقداری از آب که گیاه بدان نیاز دارد را ذخیره کرده و ذره ذره به آن می رساند.

گلدان ضدریزش

آیا تا به حال این مدلهای زیبا از گلدانها را دیده بودید؟ <p>

 این گلدان کارکردی دوگانه دارد. این گلدان به منظور سیال و روان نگه داشتن آب در ظرف ها طراحی شده است تا به گیاهان غذارسانی کند. کف گلدان هم از بخش های جداگانه تشکیل شده است تا ظرف ها تمیز آلوده نشود.

گلدانی با کارکرد دوگانه

آیا تا به حال این مدلهای زیبا از گلدانها را دیده بودید؟

بابیلون اثر رایان تیلور
 
بابیلون که توسط رایان تیلور طراحی شده گلدان و روشنایی محسوب می شود. این گلدان کارکردی دوگانه دارد هم وسیله ای تزئینی است و هم می تواند نور آشپزخانه را تامین کند. بابیلون که از آلومینیوم ساخته شده مثل یک جزیره سبز در هوا است.

گلدان بابیلون

 آیا تا به حال این مدلهای زیبا از گلدانها را دیده بودید؟

این گلدان غیرعادی توسط طراحی به نام تٍند با همکاری طراح دیگری به نام جیسون لین طراحی شده است. گلدانها روی پایه هایی با ارتفاع متوسط قرار گرفته اند و گیاه را از کف زمین بالاتر قرار می دهند. این گلدان ها کاملا به درد وسایل تزئینی خانه هایی می خورد که در آینده ساخته خواهند شد.

گلدانی عجیب و بسیار خلاقانه و زیبا

آیا تا به حال این مدلهای زیبا از گلدانها را دیده بودید؟

گلدان های کره ای خزه ای
 
باغ های معلق همیشه از طرح های مورد توجه بوده است. اینها با قرار گرفتن در نقاط اصلی منزل توجه تازه واردین را به خود جلب می کنند. آب دادن به گل های این گلدان بدین گونه است که باید آن را درون ظرف آب فرو برد.

یک گلدان بسیار متفاوت و بی نظیر

آیا تا به حال این مدلهای زیبا از گلدانها را دیده بودید؟</p> <p>

آی لیو

مطالب مرتبط :

گلدانهای زیبا با ایده هایی خلاقانه! +عکس

ذوق و سلیقه ی خود را با این گلدان های زیبا به نمایش بگذارید +تصاویر

تبدیل وسایل قدیمی به گلدان های بسیار زیبای بهاری +عکس

مدل گلدان های زیبا برای دکوراسیون +تصاویر زیبا

ایده هایی زیبا برای جا گلدانی + تصاویر

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار