تبلیغات

کارخانه های نیمه تعطیل فارس با اعتبار 160 هزار میلیاردی راه اندازی می شوند

استاندار فارس گفت: طرح هایی که در هفته دولت به بهره برداری رسیده است در راستای حمایت از اشتغال و تولیدات داخلی است و این رویکرد اصلی دولت در حمایت از اقتصاد و تولید بشمار می آید .

به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : از شیراز، سید محمد علی افشانی در مراسم افتتاح کارخانه تولید جوش شیرین پارس اظهارداشت: دولت حمایت های خاصی برای محصولات با زیر بنای دانش بنیادی در نظر گرفته است ، تولیدات در این زمینه تضمین کننده خودکفایی صنعتی و اقتصادی و رویکردی برای کاهش وابستگی ها است .
او بر لزوم راه اندازی مجدد کارخانه های تعطیل و نیمه تعطیل و حمایت از این دسته از صنایع تاکید کرد و افزود: 160  هزار میلیارد ریال برای راه اندازی واحد های نیمه تعطیل این استان اختصاص یافته است.
نماینده عالی دولت در فارس بیان کرد: هفت هزارو 500 واحد تولیدی موفق شده اند برای دریافت تسهیلات دولتی در این حوزه به بانک های عامل مراجعه کنند و فارس در کشور در این زمینه از جایگاه نخست برخوردار است .
رئیس هیات مدیره شرکت جوش شیرین پارس نیز در این مراسم با ذکر مشخصات این طرح اقتصادی گفت: تولید محصولات خوراکی، دامی و دارویی جوش شیرین از جمله ویژگی های این طرح است و طرح یاد شده تولید سالیانه 33 هزار تن محصول را تضمین می کند و به عنوان بزرگترین واحد تولیدی جوش شیرین در کشور شناخته شده است.
حمید نجاتی منفرد، آماری از واردات جوش شیرین در سه ماه نخست امسال ارائه داد و افزود : در سه ماه نخست امسال 12 هزار تن محصول معادل که بیش از پنج میلیون دلار ارزش داشته وارد کشور شده است و راه اندازی این واحد صنتعتی افق جدیدی در کاهش واردات این محصول می گشاید .
ایجاد اشتغال برای بیش از 800 نفر به صورت غیر مستقیم از دیگر ویژگی های این طرح صنعتی بود که مهندس نجاتی منفرد به آن اشاره کرد.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جستجو های اخبار روز

جدیدترین اخبار

داغ ترین اخبار